Tanie przesyłki pocztowe i kurierskie - szybka wysyłka! - WysylajTaniej.pl
logowanie oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu
(data aktualizacji 2015-12-16) E-mail: Zarejestruj
Hasło: Zapomniałem hasła

Zapamiętaj hasło
Użytkownik niezalogowany.

Aby nadać przesyłkę należy się zalogować.
Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
.


Tanie przesyłki pocztowe i kurierskie

  Dlaczego wysylajtaniej.pl

  1. Oszczędność pieniędzy nawet do 85% ceny - nasza oferta jest znacznie atrakcyjniejsza cenowo od oferty tradycyjnych firm kurierskich.
  2. Oszczędność czasu - z nami nie marnujesz czasu na wypisywanie druczków czy stanie w kolejkach. Nasz system pracuje i generuje dokumenty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i jest całkowicie zintegrowany z kurierami K-EX i UPS.
  3. Wygoda - korzystając z naszych usług za wysyłkę zapłacisz bezgotówkowo, a kurier odbierze ją z Twojego domu lub innego wskazanego przez Ciebie miejsca bez dodatkowych opłat.
  4. Dostępność - dzięki wykorzystaniu strony internetowej nasze usługi dostępne są 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
  5. Bezpieczeństwo - bardzo ostrożnie dobieramy partnerów biznesowych, traktując priorytetowo bezpieczeństwo Twoich pieniędzy i przesyłek. Dlatego korzystamy z usług tak solidnych partnerów, jak K-EX, UPS Polska czy przelewy24.pl.
  6. Profesjonalna obsługa - staramy się, by nasz serwis pracował szybko, sprawnie i dostarczał wszystkich istotnych informacji. Mimo to zachęcamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszej oferty.
  7. Najszybszy zwrot pobrania - dzięki współpracy z firmami kurierskimi UPS i K-EX, specjalnymi warunkami umów oraz automatycznemu systemowi zwrotu pobrań, zwrot Państwa pobrania następuje najczęściej od 3 do 5 dni roboczych dla paczek wysłanych przez UPS i 2 dni (usługa pobranie extra express) do 8 dni (standard) dla paczek wysłanych przez K-ex od momentu doręczenia przesyłki do odbiorcy, a status zwrotu pobrania widoczny jest w panelu klienta.

 


Tanie przysyłki kurierskie bez umowy
Cenicie sobie komfort i wygodę? Należycie do osób, które chętnie korzystają z udogodnień, jakie daje internet? Jeśli tak, to nasza oferta skrojona jest na miarę Waszych potrzeb. Obecne na rynku firmy kurierskie oferują zróżnicowane usługi. Jednakże nasza firma wyróżnia się na tle innych pod wieloma względami.
Jesteśmy zawsze i wszędzie do Waszej dyspozycji. Z nami wyślecie przesyłki kurierskie w dowolne miejsce w kraju, w sposób łatwy, prosty, a przede wszystkim tani! Jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym na rynku przesyłek kurierskich. Jeżeli interesują Was firmy kurierskie, chcecie nadać przesyłki kurierskie, oczekując przy tym szybkiej dostawy i niższych kosztów, trafiliście pod właściwy adres!
Aby skorzystać z naszych usług nie musicie podpisywać żadnej umowy. Wystarczy, że zarejestrujecie się, wypełnicie formularz i już możecie nadawać przesyłki kurierskie, za które zapłacicie on-line.
Czy inne firmy kurierskie dadzą Wam tyle, co my? Zdecydowanie nie. Z nami życie staje się prostsze. Gwarantujemy oszczędność czasu, pieniędzy a także profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo.
Kurier przyjedzie na wskazany adres nadawcy. Aby nasza firma kurierska zrealizowała usługę wystarczy ,że wypełnisz formularz "nadaj paczkę" a kurier przyjedzie po odbiór paczki i firma kurierska dostarczy przesyłkę pod wskazany adres przez Ciebie na terenie Polski oraz 82 krajów świata. Jeżeli chcesz by kurier wykonał pobranie za przesyłkę nie musisz podpisywać umowy wystarczy ,że w polu pobranie podasz kwotę pobrania wtedy kurier pobierze w/w kwotę od odbiorcy i zwrócimy ją na Twoje konto bankowe wskazane w formularzu.
Przesyłka do 30 kg realizowana jest standardowo jeden dzień roboczy od momentu odbioru przesyłki na terenie całego kraju a przesyłki powyżej 30kg 2 dni robocze. Twoja paczka jest bezpieczna ubezpieczenie przesyłki do 500zł (K-EX) i 323 zł (UPS) jest w cenie a cena ubezpieczenia do 50 000 zł od 1,50 netto.

W ofercie posiadamy nie tylko przesyłki krajowe, ale też przesyłki międzynarodowe do ponad 80 krajów w Europie i na świecie.

Dla stałych klientow przygotowaliśmy system rabatowy.
Na podstawie obrotu brutto z poprzedniego miesiąca naliczany jest rabat na przesyłki przypisany do użytkownika konta na wysylajtaniej.pl na kolejny miesiąc.
Rabat działa nie tylko na koszt podstawowy przesyłki, ale na całą wartość przesyłki! (usługi dodatkowe, opłaty procentowe, opłaty za pobranie, a nawet na opłatę paliwową!)
Rabat naliczany jest na podstawie obrotu brutto za poprzedni miesiąc i obowiązuje przez kolejny miesiąc kalendarzowy,
np.: obrót za maj 2010 wyniósł 3400zł, klient na czerwiec otrzyma rabat 3% obowiązujący do końca czerwca. Jeżeli obrót za czerwiec wyniósł 1500zł, klient otrzymuje rabat na kolejny miesiąc (lipiec 2010) w wysokości 1%, itd. Aktualną wysokość rabatu można zobaczyć w wartości procentowej oraz wartości za przesyłkę po rabacie w kroku "Potwierdzenie danych odbiorcy" przed wyborem płatności.
Tabela rabatowa: od kwoty rabat
1 000 zł = 1%
2 000 zł = 2%
3 000 zł = 3%


Google+ Youtube

Potrzebujesz pomocy?

Kliknij.

_+

BOK WysylajTaniej.pl