Najtańsze przesyłki kurierskie
Poszukujesz taniej firmy kurierskiej ?
Chciałbyś wysłać paczkę szybko i wygodnie ?

WysylajTaniej.pl oferujemy najtańsze przesyłki kurierskie, zarówno krajowe jak i zagraniczne. Za naszym pośrednictwem wyślesz przesyłkę kurierską w dowolne miejsce na świecie bez wychodzenia z domu.
Firma kurierska UPS

Z firmą UPS współpracujemy od 2010 roku. Firma UPS (United Parcel Service) została założona w 1907 roku w Stanach Zjednoczonych przez Jamesa E. Caseya jako American Messenger Company w Seattle w stanie Waszyngton. Od tego czasu stał się największym przewoźnikiem na świecie doręczającym przesyłki kurierskie oraz wiodącym, globalnym dostawcą specjalistycznych usług transportowych i logistycznych. O wielkości przedsiębiorstwa UPS świadczy liczba zatrudnionych pracowników – prawie 400 000! Do tego dochodzi 96,361 posiadanych samochodów, ponad 600 użytkowanych samolotów. Warto dodać, że w 2013 firma przekazała 4.3 miliarda paczek, a roczny obrót z tego tytułu wyniósł 46.5 miliarda USD!  Wysoka jakość świadczonych usług zaowocowała tym, iż UPS uchodzi w chwili obecnej za najbardziej rzetelnego przewoźnika.
Paczka w RUCHu Paczka w RUCHu to możliwość odbierania i nadawania paczek w kiosku RUCHU.
RUCH SA to jedna z największych i najstarszych firm logistycznych w Polsce. Od 95 lat codziennie dowozi prasę do wszystkich kiosków RUCHu i punktów partnerskich. Teraz oprócz prasy RUCH dostarcza również paczki. Dzięki sieci ponad 2 500 kiosków zlokalizowanych w całej Polsce od największych miast po najmniejsze miejscowości, czynnych od 6:00 do 19:00 – również w soboty RUCH dostarcza paczki z zamówieniami do każdego klienta. To właśnie klient sklepu może zdecydować gdzie chce odebrać paczkę. Może to być kiosk pod domem, pracą czy szkołą. Nie musi czekać na kuriera, nie musi stać w kolejce na poczcie. Jego paczka będzie na niego czekała od wczesnego ranka do wieczora. Miesięcznie obsługiwanych jest w ten sposób 11 milionów klientów.
Kupujący często korzystający ze sklepów internetowych z pewnością znają dyskomfort związany z umawianiem się i oczekiwaniem na kuriera, lub staniem w długiej kolejce po odbiór paczki. Możliwość odbioru wtedy, gdy kupujący sam uzna za stosowne, znacznie zwiększa wygodę i bezpieczeństwo całego procesu.