Najtańsze przesyłki kurierskie
Poszukujesz taniej firmy kurierskiej ?
Chciałbyś wysłać paczkę szybko i wygodnie ?

WysylajTaniej.pl oferujemy najtańsze przesyłki kurierskie, zarówno krajowe jak i zagraniczne. Za naszym pośrednictwem wyślesz przesyłkę kurierską w dowolne miejsce na świecie bez wychodzenia z domu.
Firma kurierska DPD

Firma DPD Polska (wcześniej Masterlink Express) rozpoczęła działalność w 1991 roku jako spółka ze stuprocentowym kapitałem polskim. W 1998 roku firma została kupiona przez Grupę Poczty Szwedzkiej. Pozwoliło to na dalszy dynamiczny rozwój, doskonalenie serwisu i poszerzanie zakresu oferowanych usług. W lipcu 2002 roku spółka została przedstawicielem DPD, dzięki czemu zyskała dostęp do sieci obejmującej ponad 30 krajów Europy. Zakupione w październiku 2002 roku 100% udziałów w Air Cargo Poland, pozwoliły poszerzyć wachlarz usług o działalność celną i spedycyjną - lotniczą, morską i drogową.
Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług kuriera DPD i wysłaniem paczki, najlepiej jeżeli odwiedzisz stronę www.wysylajtaniej.pl. Dzięki wypełnieniu krótkiego formularza, będziesz mógł szybko wysłać paczkę kurierem DPD. Podaj precyzyjnie wagę paczki, jej długość, a także szerokość oraz wysokość oraz wybierz sposób zapakowania paczki.
Paczka w RUCHu Paczka w RUCHu to możliwość odbierania i nadawania paczek w kiosku RUCHU.
RUCH SA to jedna z największych i najstarszych firm logistycznych w Polsce. Od 95 lat codziennie dowozi prasę do wszystkich kiosków RUCHu i punktów partnerskich. Teraz oprócz prasy RUCH dostarcza również paczki. Dzięki sieci ponad 2 500 kiosków zlokalizowanych w całej Polsce od największych miast po najmniejsze miejscowości, czynnych od 6:00 do 19:00 – również w soboty RUCH dostarcza paczki z zamówieniami do każdego klienta. To właśnie klient sklepu może zdecydować gdzie chce odebrać paczkę. Może to być kiosk pod domem, pracą czy szkołą. Nie musi czekać na kuriera, nie musi stać w kolejce na poczcie. Jego paczka będzie na niego czekała od wczesnego ranka do wieczora. Miesięcznie obsługiwanych jest w ten sposób 11 milionów klientów.
Kupujący często korzystający ze sklepów internetowych z pewnością znają dyskomfort związany z umawianiem się i oczekiwaniem na kuriera, lub staniem w długiej kolejce po odbiór paczki. Możliwość odbioru wtedy, gdy kupujący sam uzna za stosowne, znacznie zwiększa wygodę i bezpieczeństwo całego procesu.
InPost InPost InPost jest największym, polskim, niezależnym operatorem logistycznym, świadczącym usługi na terenie całego kraju. Bogata oferta usług kurierskich InPost skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm.
InPost Kurier
Usługa kurierska, która jest w szczególności skierowana do odbiorców indywidualnych akceptujących dostawy w późnych godzinach wieczornych. Odbiór przesyłek od klientów odbywa się 5 dni w tygodniu (pon-pt) do godziny 17, a gwarantowany termin dostawy wynosi D+3. Usługa zapewnia drugą próbę doręczenia lub za zgodą odbiorcy doręczenie jej do najbliższego Punktu Obsługi Klieta InPost. Dodatkowo istnieje możliwość przekierowania przesyłki do Paczkomatu, Punktu InPost lub sąsiada.
InPost Paczkomaty
Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek. Maszyny są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jest to połączenie niskiej ceny, błyskawicznego terminu dostawy, oraz wygody i swobody odbioru.