Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska InPost Paczkomat
Miasto Białystok ma 83 punktów nadania przesyłek InPost Paczkomat 5 km od centrum:
Paczkomaty w Białymstoku

Inpost Paczkomat

Nie wiesz jak szybko nadać przesyłkę? Paczkomaty Białystok są zlokalizowane w kilkudziesięciu miejscach w całym mieście. Bez problemu znajdziesz na mapie taki, który jest najbliżej Ciebie i wyślesz lub odbierzesz paczkę w każdej chwili. InPost to tani kurier, który poza możliwością skorzystania z paczkomatu oferuje też dostarczenie przesyłki do domu. Sprawdź, jak skorzystać z usług InPost!

Paczkomaty InPost w Białymstoku - jak skorzystać?

Zanim zdecydujesz się nadać paczkę w jednym z paczkomatów lub punktów InPost pamiętaj, by najpierw wygenerować list przewozowy. W tym celu wypełnij formularz kontaktowy, w którym umieścisz najważniejsze informacje dotyczące paczki i jej adresata. Po dokonaniu formalności możesz udać się do najbliższego paczkomatu InPost w Białymstoku i umieścić w nim paczkę. Są one czynne przez całą dobę. Kurier InPost z pewnością szybko ją odbierze, a drogę paczki będziesz mógł śledzić w aplikacji. Jeżeli nie chcesz lub nie możesz wyjść do paczkomatu, zamów kuriera InPost Białystok do domu.

Tania wysyłka paczek w Białymstoku

Paczkomaty, które znajdziesz na mapie Białegostoku to niejedyne punkty, w których nadasz przesyłkę. Mijając kiosk Ruchu, skorzystasz z usługi - Paczka w Ruchu Białystok. Z kolei DPD PickUp Białystok oferuje ponad 20 punktów do 5 km od centrum. Zamów kuriera InPost lub inną usługę, której ofertę znajdziesz, korzystając z wyszukiwarki WysylajTaniej.pl. Jesteśmy pewni, że znajdziesz dogodny sposób, dzięki któremu tanio nadasz paczkę!

zestawienie firm kurierskich