Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska Paczka w Ruchu
Miasto Kraków ma 74 punktów nadania przesyłek Paczka w Ruchu 10 km od centrum:
Paczka w ruchu w Krakowie

Paczka w RUCHU punkty Kraków

Paczka w RUCHu w Krakowie to usługa, z której korzystasz najczęściej? A może dopiero chcesz wykorzystać te rozwiązania i nadać lub odebrać paczkę w kiosku RUCH? Masz tę możliwość w ponad 4000 miejscach w Polsce. Są to zresztą nie tylko kioski RUCH, ale też punkty partnerskie zlokalizowane m.in. w sklepach spożywczych.

Paczka w RUCHu w Krakowie - popularna forma usług

Niezależnie od tego czy wchodzisz w rolę nadawcy, czy odbiorcy, znajdź krakowski punkt Paczka w RUCHu położony najbliżej Twojego domu i skorzystaj z tej formy. Proces realizacji możesz rozpocząć przez Internet, co ułatwia i usprawnia nadanie przesyłki. W przypadku odbioru wystarczy podać pracownikowi wybranego punktu kod odbioru. Kilkucyfrowy kod upoważnia do wydawania paczki.

Różne formy realizacji zamówień w Karkowie na WysylajTaniej.pl

Wiele osób chciałoby, żeby paczkę odebrał lub dostarczył tani kurier. Jeszcze inni codziennie mijają paczkomaty w Krakowie i oszczędzając czas, wybierają tę właśnie formę. Na stronie WysylajTaniej.pl stworzyliśmy możliwość kompleksowego realizowania przesyłki przez Internet, a atutem serwisu jest dostęp do różnych firm kurierskich. Szukasz punktu DPD Pickup w Krakowie? Chcesz umówić się z kurierem Inpost na konkretną godzinę? Z nami możesz przeanalizować i porównać ceny, wybierając najkorzystniejszą dla siebie opcję.
Różne formy realizacji zamówień

Paczka w ruchu od 6,89zł

Orlen Paczka od 6,89 zł


Przedstawiamy kod rabatowy na usługę Orlen paczka / Paczka a Ruchu.
Kod jest do bezlimitowego wykorzystania na wysylajtaniej.pl.
Raz wpisany kod rabatowy obniża cenę przesyłki nadaną Paczką w Ruchu o 1 zł czyli cena paczki do 1kg to 6,89 a cena paczki do 20 kg to 8,96 zł
Wystarczy podać raz kod rabatowy, który będzie działał do każdej przesyłki aż do 1-08-2021 nie zależnie od wysłanych ilości !
Kod rabatowy to : RUCH
Jak dodać kod:
1. Zaloguj się na wysylajtaniej.pl
2. Wejdź w zakładkę "kody promocyjne"
3. wpisz kod i kliknij "Użyj kodu rabatowego"
Od tego momentu każda Orlen paczka wygenerowana przez formularz wysylajtaniej.pl zostanie otrzyma rabat 1zł

Nadaj paczkę Paczka w Ruchu w mieście Kraków