Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska Paczka w Ruchu
Miasto Łódź ma 120 punktów nadania przesyłek Paczka w Ruchu 10 km od centrum:
Paczka w ruchu w Krakowie

Paczka w RUCHu

Usługa paczka w RUCHu w Łodzi zyskała już dużą popularność. Dołącz do grona osób korzystających z tej formy i nadaj lub odbierz przesyłkę w kioskach RUCHu. Realizacja usługi jest też możliwa w punktach partnerskich - mamy ich w Polsce już ponad 4000!

Paczka w RUCHu w Łodzi - prosto i szybko

Każdy nadawca i każdy odbiorca z Łodzi może skorzystać z oferty Paczka w RUCHu. Znajdź punkt najbliżej Twojego mieszkania lub miejsca pracy, by szybko skorzystać z możliwości sieci. Odbiór zamówienia jest możliwy po podaniu kodu odbioru pracownikowi wybranego punktu. Kod odbioru zamówienia otrzymywany jest z kolei w wiadomości SMS. Mieszkając w Łodzi, masz dostęp do wielu punktów, co ułatwia realizację zamówień e-commerce - zarówno z perspektywy klienta, jak i firmy.

Porównaj oferty na WysylajTaniej.pl

Jeśli szukasz innych rozwiązań, sprawdź je wszystkie na WysylajTaniej.pl. Na portalu dajemy Ci możliwość porównania kosztów i wyboru najkorzystniejszej oferty. Być może interesuje Cię wyłącznie tani kurier przyjeżdżający bezpośrednio do domu? A może masz już swoje ulubione paczkomaty w Łodzi? Nawet jeśli wolisz korzystanie z punktów stacjonarnych, możesz wybrać nie tylko paczkę w RUCHu, ale też punkt DPD Pickup w Łodzi. Zapoznaj się z cenami wysyłki i zdecyduj się na te najkorzystniejsze.
Różne formy realizacji zamówień

Paczka w ruchu od 6,89zł

Orlen Paczka od 6,89 zł


Przedstawiamy kod rabatowy na usługę Orlen paczka / Paczka a Ruchu.
Kod jest do bezlimitowego wykorzystania na wysylajtaniej.pl.
Raz wpisany kod rabatowy obniża cenę przesyłki nadaną Paczką w Ruchu o 1 zł czyli cena paczki do 1kg to 6,89 a cena paczki do 20 kg to 8,96 zł
Wystarczy podać raz kod rabatowy, który będzie działał do każdej przesyłki aż do 1-08-2021 nie zależnie od wysłanych ilości !
Kod rabatowy to : RUCH
Jak dodać kod:
1. Zaloguj się na wysylajtaniej.pl
2. Wejdź w zakładkę "kody promocyjne"
3. wpisz kod i kliknij "Użyj kodu rabatowego"
Od tego momentu każda Orlen paczka wygenerowana przez formularz wysylajtaniej.pl zostanie otrzyma rabat 1zł

Nadaj paczkę Paczka w Ruchu w mieście Łódź