Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska Paczka w Ruchu
Miasto Poznań ma 91 punktów nadania przesyłek Paczka w Ruchu 10 km od centrum:
Paczka w ruchu w Krakowie

Paczka w RUCHu

Znana usługa Paczka w RUCHu w Poznaniu ma aż kilkadziesiąt punktów. W całej Polsce jest ich ponad 4000, a liczba ta będzie z pewnością rosnąć. Jeśli chcesz wysłać lub odebrać paczkę w Poznaniu, podejdź do kiosku RUCHu lub punktu partnerskiego. Zrealizuj to stawiając na szybkość działania i niskie koszty. Paczka w RUCHu zapewnia to już od wielu lat.

Paczka w RUCHu w Poznaniu - rozpocznij wysyłkę przez Internet

Jesteś nadawcą? Rozpocznij proces wysyłania przesyłki przez Internet na portalu WysylajTaniej.pl. Przygotuj paczkę i wypełnij krótki formularz. Wybierz Paczkę w RUCHu w Poznaniu jako metodę dostawczą, a potem zrób przelew online i wydrukuj wygenerowany list przewozowy. Zanieś go do wybranego punktu, zlokalizowanego najbliżej domu lub pracy.

Inne opcje wysyłki z WysylajTaniej.pl

Bardziej interesują Cię paczkomaty w Poznaniu? Chcesz, żeby tani kurier przyjechał po zamówienie bezpośrednio do Twojego mieszkania? A może rozwijająca się usługa DPD Pickup w Poznaniu to wariant, który wybierasz najczęściej? Niezależnie od tego w jakiej jesteś sytuacji, skorzystaj z serwisu WysylajTaniej.pl. W jednym miejscu zestawiamy dla Ciebie warunki dostawy każdej z firm kurierskich. Umożliwia to szybkie porównanie cen i wybór najkorzystniejszej oferty.
Różne formy realizacji zamówień

Paczka w ruchu od 6,89zł

Orlen Paczka od 6,89 zł


Przedstawiamy kod rabatowy na usługę Orlen paczka / Paczka a Ruchu.
Kod jest do bezlimitowego wykorzystania na wysylajtaniej.pl.
Raz wpisany kod rabatowy obniża cenę przesyłki nadaną Paczką w Ruchu o 1 zł czyli cena paczki do 1kg to 6,89 a cena paczki do 20 kg to 8,96 zł
Wystarczy podać raz kod rabatowy, który będzie działał do każdej przesyłki aż do 1-08-2021 nie zależnie od wysłanych ilości !
Kod rabatowy to : RUCH
Jak dodać kod:
1. Zaloguj się na wysylajtaniej.pl
2. Wejdź w zakładkę "kody promocyjne"
3. wpisz kod i kliknij "Użyj kodu rabatowego"
Od tego momentu każda Orlen paczka wygenerowana przez formularz wysylajtaniej.pl zostanie otrzyma rabat 1zł

Nadaj paczkę Paczka w Ruchu w mieście Poznań