Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 8.71 zł z vat

Nadaj paczkę
Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska Orlen Paczka

Miasto Radom ma 51 punktów nadania przesyłek Orlen Paczka 10 km od centrum:

Paczka w ruchu w Radomiu

Paczka w RUCHu

Paczka w Ruchu Radom to możliwość taniego nadania i odebrania paczki dla wszystkich mieszkańców miasta. Wystarczy, że wybierzesz najbliższy dla Ciebie kiosk Ruchu na mapie Radomia i za pośrednictwem serwisu WysylajTaniej.pl zamówisz usługę - Paczka w Ruchu. Tani kurier szybko dostarczy wysłaną przez Ciebie paczkę, gdziekolwiek zechcesz!

Kiosk Ruchu w Radomiu - jak w nim nadać paczkę?

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości, jaką daje Paczka w Ruchu, wystarczy, że złożysz zamówienie na WysylajTaniej.pl. Wypełnij formularz i wpisz wszystkie dane dotyczące paczki oraz adresata, a my wygenerujemy list przewozowy dla Twojej przesyłki. Po opłaceniu zamówienia w dogodnej dla Ciebie chwili możesz udać się do jednego z kilkunastu kiosków Ruchu w Radomiu i oddać paczkę. Od tej chwili firma kurierska zrobi wszystko, by Twoja przesyłka jak najszybciej wylądowała w kiosku Ruchu dogodnym dla odbiorcy. W podobny sposób możesz odebrać paczkę w jednym z punktów.

Inne możliwości wysłania paczki z Radomia

Mieszkając w Radomiu oraz innych dużych miastach masz wiele możliwości taniego wysłania paczki. Paczka w Ruchu to tylko jedna z możliwych opcji. Może w pobliżu Twojego domu znajdują się paczkomaty InPost Radom? Jesteśmy pewni, że gdzieś niedaleko zlokalizowano też punkt, w którym skorzystasz z DPD PickUp Radom. To do Ciebie należy decyzja, w jaki sposób wyślesz swoją paczkę. Porównaj ceny usług kurierskich i wybierz najlepszą opcję!
Różne formy realizacji zamówień


Nadaj paczkę Orlen Paczka w mieście Radom