Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska Paczka w Ruchu
Miasto Szczecin ma 26 punktów nadania przesyłek Paczka w Ruchu 10 km od centrum:
Paczka w ruchu w Krakowie

Paczka w RUCHu punkty Szczecin

Paczka w RUCHu w Szczecinie to funkcjonalna usługa, dzięki której nadasz i odbierzesz swoje zamówienie w kiosku RUCH lub punkcie partnerskim. Jest ich kilka tysięcy w całym kraju, a mieszkając w Szczecinie, jeden z nich znajdziesz z pewnością blisko domu lub zakładu pracy. Wykorzystaj położony na Twojej trasie punkt nadawania i odbierania przesyłek, a w ramach usprawnienia rozpocznij go przez Internet!

Paczka w RUCHu w Szczecinie

Kiosk RUCH i punkty partnerskie paczki w RUCHu (np. sklepy spożywcze) zlokalizowane są w przemyślanych odstępach - tak, aby mieszkańcy różnych dzielnic mogli wysłać lub odebrać zamówienie. Paczka w RUCHu wyróżnia się niskimi kosztami i krótkim czasem realizacji.

Porównaj z innymi firmami na WysylajTaniej.pl

Paczkomaty Inpost w Szczecinie funkcjonują równie dobrze i zastanawiasz się, która opcja jest lepsza finansowo? Zamiast korzystania z punktu Paczka w RUCHu chcesz, żeby odwiedził Cię w domu tani kurier? Współcześnie masz wiele możliwości, a dzięki serwisowi Wysylajtaniej.pl możesz wygodnie porównać cenniki firm kurierskich. DPD Pickup w Szczecinie to kolejna z popularnych usług. Nie musisz już przeglądać osobnych stron, by przeanalizować koszty. Sprawdź je wszystkie u nas i krok po kroku, przejdź przez wygodny proces nadawania paczki.
Różne formy realizacji zamówień

Paczka w ruchu od 6,89zł

Paczka w Ruchu od 6,89 zł


Przedstawiamy kod rabatowy na usługę Paczka a Ruchu.
Kod jest do bezlimitowego wykorzystania na wysylajtaniej.pl.
Raz wpisany kod rabatowy obniża cenę przesyłki nadaną Paczką w Ruchu o 1 zł czyli cena paczki do 1kg to 6,89 a cena paczki do 20 kg to 8,96 zł
Wystarczy podać raz kod rabatowy, który będzie działał do każdej przesyłki aż do 1-08-2021 nie zależnie od wysłanych ilości !
Kod rabatowy to : RUCH
Jak dodać kod:
1. Zaloguj się na wysylajtaniej.pl
2. Wejdź w zakładkę "kody promocyjne"
3. wpisz kod i kliknij "Użyj kodu rabatowego"
Od tego momentu każda paczka w Ruchu wygenerowana przez formularz wysylajtaniej.pl zostanie otrzyma rabat 1zł

Nadaj paczkę Paczka w Ruchu w mieście Szczecin