Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 8.71 zł z vat

Nadaj paczkę
Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska Orlen Paczka

Miasto Warszawa ma 392 punktów nadania przesyłek Orlen Paczka 10 km od centrum:

Paczka w ruchu

Paczka w RUCHu

Paczka w RUCHu w Warszawie to praktyczna usługa, która umożliwia nadawanie i odbieranie przesyłek w kiosku RUCH i punktach partnerskich. Takich miejsc jest aktualnie w Polsce ponad 4000! W samej Warszawie znajdziesz ich aż kilkaset.

Paczka w RUCHu w Warszawie

Każda osoba - niezależnie od tego czy jest nadawcą paczki czy jej adresatem - może skorzystać z dowolnego punktu Paczka w RUCHu, zlokalizowanego blisko miejsca zamieszkania lub zakładu pracy. Atutem tej formy są nie tylko niskie ceny, ale przede wszystkim możliwość nadania przesyłki przez Internet. Odbiór paczki przebiega równie sprawnie - wystarczy podejść do kiosku RUCH i podać kod odbioru otrzymany w wiadomości SMS. Dzięki kilku cyfrom, pracownik może wydać paczkę.

Formy wysyłki z WysylajTaniej.pl

Nie jesteś przekonany co do tego, czy Paczka w Ruchu to dobra forma? Chciałbyś, żeby Twoją paczkę bezpośrednio z domu odebrał tani kurier? Na portalu WysylajTaniej.pl umożliwiamy Ci podjęcie decyzji poprzez dostęp do zestawienia różnych firm kurierskich. Paczkomat w Warszawie? Oczywiście, to kolejna z form pomagających w nadawaniu i odbieraniu paczki. A może bardziej interesuje Cię punkt DPD Pickup na terenie Warszawy? Warunki takiej opcji również przedstawiliśmy w naszym serwisie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i znalezienia najlepszego dla siebie wariantu!
Różne formy realizacji zamówień


Nadaj paczkę Orlen Paczka w mieście Warszawa