Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska Paczka w Ruchu
Miasto Warszawa ma 232 punktów nadania przesyłek Paczka w Ruchu 10 km od centrum:
Paczka w ruchu

Paczka w RUCHu

Paczka w RUCHu w Warszawie to praktyczna usługa, która umożliwia nadawanie i odbieranie przesyłek w kiosku RUCH i punktach partnerskich. Takich miejsc jest aktualnie w Polsce ponad 4000! W samej Warszawie znajdziesz ich aż kilkaset.

Paczka w RUCHu w Warszawie

Każda osoba - niezależnie od tego czy jest nadawcą paczki czy jej adresatem - może skorzystać z dowolnego punktu Paczka w RUCHu, zlokalizowanego blisko miejsca zamieszkania lub zakładu pracy. Atutem tej formy są nie tylko niskie ceny, ale przede wszystkim możliwość nadania przesyłki przez Internet. Odbiór paczki przebiega równie sprawnie - wystarczy podejść do kiosku RUCH i podać kod odbioru otrzymany w wiadomości SMS. Dzięki kilku cyfrom, pracownik może wydać paczkę.

Formy wysyłki z WysylajTaniej.pl

Nie jesteś przekonany co do tego, czy Paczka w Ruchu to dobra forma? Chciałbyś, żeby Twoją paczkę bezpośrednio z domu odebrał tani kurier? Na portalu WysylajTaniej.pl umożliwiamy Ci podjęcie decyzji poprzez dostęp do zestawienia różnych firm kurierskich. Paczkomat w Warszawie? Oczywiście, to kolejna z form pomagających w nadawaniu i odbieraniu paczki. A może bardziej interesuje Cię punkt DPD Pickup na terenie Warszawy? Warunki takiej opcji również przedstawiliśmy w naszym serwisie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i znalezienia najlepszego dla siebie wariantu!
Różne formy realizacji zamówień

Paczka w ruchu od 6,89zł

Paczka w Ruchu od 6,89 zł


Przedstawiamy kod rabatowy na usługę Paczka a Ruchu.
Kod jest do bezlimitowego wykorzystania na wysylajtaniej.pl.
Raz wpisany kod rabatowy obniża cenę przesyłki nadaną Paczką w Ruchu o 1 zł czyli cena paczki do 1kg to 6,89 a cena paczki do 20 kg to 8,96 zł
Wystarczy podać raz kod rabatowy, który będzie działał do każdej przesyłki aż do 1-08-2021 nie zależnie od wysłanych ilości !
Kod rabatowy to : RUCH
Jak dodać kod:
1. Zaloguj się na wysylajtaniej.pl
2. Wejdź w zakładkę "kody promocyjne"
3. wpisz kod i kliknij "Użyj kodu rabatowego"
Od tego momentu każda paczka w Ruchu wygenerowana przez formularz wysylajtaniej.pl zostanie otrzyma rabat 1zł

Nadaj paczkę Paczka w Ruchu w mieście Warszawa