Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska Paczka w Ruchu
Miasto Wrocław ma 80 punktów nadania przesyłek Paczka w Ruchu 10 km od centrum:
Paczka w ruchu

Paczka w RUCHu

Paczka w RUCHu we Wrocławiu to Twoja ulubiona usługa? A może dopiero chcesz z niej skorzystać, nadając paczkę lub odbierając zamówienie? W Polsce jest już ponad 4000 punktów partnerskich, dzięki którym możesz to zrobić. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, masz do niej jeszcze większy dostęp niż mieszkańcy małych miejscowości. Rozejrzyj się - być może paczka w RUCHu funkcjonuje obok Twojego miejsca zamieszkania.

Paczka w RUCHu we Wrocławiu - praktyczna usługa

Paczka w RUCHu to sieć, która zyskała już dużą popularność. Możesz rozpocząć proces nadawania i odbioru przesyłki przez Internet - to zdecydowanie wygodniejsze i szybsze. Jak odebrać zamówienie? Wystarczy, że podejdziesz do kiosku RUCH lub punktu partnerskiego (może znajdować się np. w sklepie spożywczym) i podasz kod odbioru. Pracownik zostanie w ten sposób upoważniony do wydawania wysyłki.

Różne możliwości dla mieszkańców Wrocławia na WysylajTaniej.pl

Paczka w RUCHu to tylko jedna z możliwości. Niektórzy zdecydowanie bardziej wolą bezpośrednią wizytę kuriera. Jeszcze inni cenią paczkomaty we Wrocławiu lub korzystają z punktów DPD Pickup. Na stronie WysylajTaniej.pl możesz porównywać ceny i wybierać najkorzystniejszą opcję. Jeśli odwiedza Cię kurier, z pewnością chcesz, żeby był to tani kurier , jeśli decydujesz się na punkty DPD Pickup we Wrocławiu, również sprawdzasz cenę. Teraz wszystkie koszty masz zestawione na jednej stronie, dlatego zapraszamy do skorzystania z serwisu i wyboru optymalnego wariantu!
Różne formy realizacji zamówień

Paczka w ruchu od 6,89zł

Orlen Paczka od 6,89 zł


Przedstawiamy kod rabatowy na usługę Orlen paczka / Paczka a Ruchu.
Kod jest do bezlimitowego wykorzystania na wysylajtaniej.pl.
Raz wpisany kod rabatowy obniża cenę przesyłki nadaną Paczką w Ruchu o 1 zł czyli cena paczki do 1kg to 6,89 a cena paczki do 20 kg to 8,96 zł
Wystarczy podać raz kod rabatowy, który będzie działał do każdej przesyłki aż do 1-08-2021 nie zależnie od wysłanych ilości !
Kod rabatowy to : RUCH
Jak dodać kod:
1. Zaloguj się na wysylajtaniej.pl
2. Wejdź w zakładkę "kody promocyjne"
3. wpisz kod i kliknij "Użyj kodu rabatowego"
Od tego momentu każda Orlen paczka wygenerowana przez formularz wysylajtaniej.pl zostanie otrzyma rabat 1zł

Nadaj paczkę Paczka w Ruchu w mieście Wrocław