Paczka w Weekend–nowa usługa
Lis
05
2020
Paczka w Weekend–nowa usługa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej zabieganym i zapracowanym Klientom firma Inpost, wprowadziła usługę dla przesyłek paczkomatowych Paczka w Weekend.


Nowa usługa dostępna na wysylajaniej.pl to wygodna opcja polegająca na dostarczeniu paczki do Paczkomatu w sobotę i niedzielę. Dzięki niej składając zamówienie w ulubionym sklepie on-line „na ostatnią chwilę” możesz cieszyć się z zakupów już weekend.


Zasady działania


Jeśli nadasz paczkę, wybierając usługę Paczka w Weekend od czwartku od godziny 20:00 do soboty do godziny 13:00. Oznacza to, że w tym czasie należy złożyć zamówienie i fizycznie nadać paczkę w Paczkomacie.


Dostawa odbywa się wówczas w następujący sposób:


 • doręczenie odbędzie się w sobotę albo w niedzielę, jeśli umieścisz paczkę w Paczkomacie do piątku maksymalnie do godziny 13:00
 • doręczenie odbędzie się w niedzielę do godziny 18:00, jeśli umieścisz paczkę w Paczkomacie do soboty maksymalnie do godziny 13:00

 • Wybierając nadanie paczki w tej usłudze, należy pamiętać, aby umieścić paczkę w Paczkomacie najpóźniej w sobotę do godziny 13:00. Po godzinie 13:00 doręczenie nie będzie już objęte tą usługą. Doręczenie odbędzie się wówczas w standardowy sposób i nie będzie podlegało reklamacji.


  Jak nadać przesyłkę z usługą Paczka w Weekend poprzez stronę www.wysylajtaniej.pl?


  Aby nadać taką przesyłkę, kliknij zakładkę nadaj paczkę, wpisz wagę i wymiary paczki, dane nadawcy oraz odbiorcy i w kroku usługi dodatkowe wybierz Paczkomaty z opcją Paczka w Weekend.


  Usługa ta jest bardzo wygodną opcją.


  Firma InPost wprowadziła usługę Paczka w Weekend na terenie całego kraju, aby podnieść zadowolenie stałych Klientów oraz pozyskać nowych, a co za tym idzie zwiększyć sprzedaż.


  Udostępnij:
  Wyszukaj
  Kategorie
  Archiwum
  Najnowsze posty
  Jak wysłać rower kurierem?
  s 14-05-2022 Jak wysłać rower kurierem? hcesz wysłać rower za pośrednictwem, lecz nie wies
  POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM NA UKRAINIE.
  s 17-03-2022 POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM NA UKRAINIE. br>POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM NA UKRAINIE. <br> <br>