Funkcje ułatwiające korzystanie z serwisu.
Pobieranie transakcji z Allegro

Kurier integracja z Allegro
Za pomocą serwisu wysylajtaniej.pl w łatwy i szybki sposób wyślą Państwo swoje przedmioty sprzedane na portalu Allegro.pl.
Nasz system automatycznie pobierze z Państwa konta Allegro niezbędne dane Kontrahenta i ułatwi generowanie listów przewozowych. Zachęcamy serdecznie do wypróbowania !

Więcej o integracji
Wtyczka do integracji WooCommerce
Nasza wtyczka WooCommerce umożliwia łatwą integrację WooCommerce z firmą WysylajTaniej.pl.
Dzięki wtyczce możesz zarządzać przesyłką od momentu jej utworzenia w systemie brokerów bezpośrednio ze sklepu WooCommerce.
Wybrane funkcje wtyczki bezpośrednio z panelu sklepu WooCommerce:
1. Tworzenie przesyłki w systemie WysylajTaniej.pl
2. Zamawianie kuriera z poziomu zamówienia WooCommerce.
3. Domyślne ustawienia przesyłki oraz nadawcy.
4. Obsługa rodzajów opakowań.
5. Obsługa ubezpieczenia przesyłki, pobrania, oraz innych usług dodatkowych.
6. Sprawdzenie ceny przesyłki
Pobierz wtyczkę - WooCommerce


Więcej o wtyczce
Import przesyłek z pliku
Mogą Państwo importować zlecenia, oraz adresy odbiorców poprzez odpowiednio przygotowany plik CSV. Rozwiązanie to znacznie przyspiesza proces zamawiania kurierów w przypadku długiej listy odbiorców paczek oraz umożliwia prostą integrację z Państwa programem.
Link do importu

API - integracja z dowolnym systemem Zintegruj swój sklep lub stronę z systemem wysylajtaniej.pl i wysyłaj przesyłki bezpośrednio ze swojego systemu. Nie chcesz ręcznie tworzyć przesyłek?
Automatyzujesz procesy w swoim sklepie?
Optymalizujesz działanie oprogramowania?

Skorzystaj z integracji przez API, które umożliwia generowanie przesyłek bezpośrednio z Państwa systemu.
System umożliwia też automatyczną wycenę.
Link do dokumentacji
Faktury Pełen wgląd w historie otrzymanych faktur za przesyłki.
System nie tylko umożliwia Ci pobranie faktur.
Możesz sprawdzać status płatności, filtrować wszystkie swoje faktury według różnych parametrów a nawet decydować jak często system ma fakturować nadane przesyłki.
Możesz otrzymać FV natychmiast po wygenerowaniu przesyłki, codziennie za przesyłki z danego dnia, raz w tygodniu lub na koniec miesiąca.
Książka adresowa Wysyłasz swoje przesyłki często do tych samych odbiorców? Dodaj odbiorców do książki adresowej, a nie będziesz musiał wpisywać ich danych za każdym razem w formularzu nadania. Wpisujesz dane odbiorcy raz i używasz ich kiedy chcesz.
Szablony przesyłek
Wysyłasz często podobne do siebie paczki? W prosty sposób możesz stworzyć szablony swoich przesyłek i nadawać je jeszcze szybciej niż dotychczas. Wystarczy, że zdefiniujesz najważniejsze parametry dla swoich zamówień i je zapiszesz. Dzięki temu nie będziesz musiał tracić czasu na wypełnianie tych samych danych w formularzu nadania za każdym razem od nowa.
Historia zamówień
W wygodny sposób możesz sprawdzić, jakie przesyłki były wysyłane i jak wygląda ich status. Zaawansowane filtrowanie historii Twoich zleceń pozwoli w prosty sposób odnaleźć przesyłkę, której szukasz.
Monitoring przesyłek
Możesz śledzić statusy przesyłek na każdym etapie spedycji, korzystać z filtrów do wygodnego wyszukiwania oraz z systemu powiadomień SMS i e-mail. Dodatkowo dzięki raportom zobaczysz dokładne statystyki, jak np. ile przesyłek wysłałeś w zeszłym miesiącu, w jakim czasie zostały doręczone itp.
Panel reklamacyjny
Dzięki formularzowi możesz sprawnie złożyć reklamacje. Zgłoszenie zostanie automatycznie przekazane do Działu Reklamacji. Zyskujesz łatwy dostęp do całej historii reklamacji, dodatkowo na bieżąco możesz ich status.
Nadawaj z dowolnego miejsca
Zawsze pod ręką: w telefonie, tablecie, laptopie! Nieważne z jakiego urządzenia korzystasz i gdzie jesteś. Zyskaj dostęp do swoich przesyłek z każdego miejsca i o każdej porze.
Przedpłaty
Doładuj swoje konto dowolną kwotą i zamawiaj kuriera bez konieczności każdorazowej płatności Online.
Zawsze w kontakcie
Z nami możesz skontaktować się telefonicznie, mailowo ale również za pośrednictwem prostego czatu online, dzięki czemu szybko otrzymasz potrzebną pomoc.