Co oferujemy ?
Faktury Pełen wgląd w historie otrzymanych faktur za przesyłki.
System nie tylko umożliwia Ci pobranie faktur.
Możesz sprawdzać status płatności, filtrować wszystkie swoje faktury według różnych parametrów a nawet decydować jak często system ma fakturować nadane przesyłki.
Możesz otrzymać FV natychmiast po wygenerowaniu przesyłki, codziennie za przesyłki z danego dnia, raz w tygodniu lub na koniec miesiąca.
Książka adresowa Wysyłasz swoje przesyłki często do tych samych odbiorców? Dodaj odbiorców do książki adresowej, a nie będziesz musiał wpisywać ich danych za każdym razem w formularzu nadania. Wpisujesz dane odbiorcy raz i używasz ich kiedy chcesz.
Szablony przesyłek
Wysyłasz często podobne do siebie paczki? W prosty sposób możesz stworzyć szablony swoich przesyłek i nadawać je jeszcze szybciej niż dotychczas. Wystarczy, że zdefiniujesz najważniejsze parametry dla swoich zamówień i je zapiszesz. Dzięki temu nie będziesz musiał tracić czasu na wypełnianie tych samych danych w formularzu nadania za każdym razem od nowa.
Historia zamówień
W wygodny sposób możesz sprawdzić, jakie przesyłki były wysyłane i jak wygląda ich status. Zaawansowane filtrowanie historii Twoich zleceń pozwoli w prosty sposób odnaleźć przesyłkę, której szukasz.
Monitoring przesyłek
Możesz śledzić statusy przesyłek na każdym etapie spedycji, korzystać z filtrów do wygodnego wyszukiwania oraz z systemu powiadomień SMS i e-mail. Dodatkowo dzięki raportom zobaczysz dokładne statystyki, jak np. ile przesyłek wysłałeś w zeszłym miesiącu, w jakim czasie zostały doręczone itp.
Panel reklamacyjny
Dzięki formularzowi możesz sprawnie złożyć reklamacje. Zgłoszenie zostanie automatycznie przekazane do Działu Reklamacji. Zyskujesz łatwy dostęp do całej historii reklamacji, dodatkowo na bieżąco możesz ich status.
Nadawaj z dowolnego miejsca
Zawsze pod ręką: w telefonie, tablecie, laptopie! Nieważne z jakiego urządzenia korzystasz i gdzie jesteś. Zyskaj dostęp do swoich przesyłek z każdego miejsca i o każdej porze.
Przedpłaty
Doładuj swoje konto dowolną kwotą i zamawiaj kuriera bez konieczności każdorazowej płatności Online.
Zawsze w kontakcie
Z nami możesz skontaktować się telefonicznie, mailowo ale również za pośrednictwem prostego czatu online, dzięki czemu szybko otrzymasz potrzebną pomoc.