Informacje o firmie
Jesteśmy najstarszą w Polsce firmą oferującą usługi kurierskie online. Obsługujemy zarówno przesyłki krajowe jak i zagraniczne. Za naszym pośrednictwem wyślesz paczkę w dowolne miejsce na świecie. Usługi kurierskie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Nie ma znaczenia czy jesteś osobą prywatną, przedsiebiorcą, czy dużą firmą.
Będąc wiele lat w branży kurierskiej zdobyliśmy niezbędne doświadczenie. Cały czas staramy się rozwijać nasze usługi i spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Najwyższa jakość oferowanych przez nas usług i zadowolenie klientów są dla nas najważniejsze. Nie ma znaczenia ile paczek wysyłasz, zapewniamy Ci bardzo atrakcyjne ceny i sprawną wysyłkę.
W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów nieustannie staramy się ulepszać i poszerzać ofertę naszych usług. Stawiamy na innowacyjność i profesjonalizm. Jako jedni z nielicznych możemy pochwalić się największą skutecznością doręczeń. Szeroki zakres usług jak i wysoka jakość dały nam pozycję lidera spośród firm oferujących usługi kurierskie.
Co nas wyróżnia?
  • przesyłki drogowe i lotnicze
  • od koperty po duże paczki
  • bez podpisywania umów
  • bez rejestracji
  • certyfikaty na przewóz rzeczy
  • profesjonalne biuro obsługi klienta
  • najstarsza firma w Polsce
  • ponad 200 000 klientów
Podstawowe zalety
Zaoszczędź czas i pieniądze.
Nie musisz już stać w kolejkach, ani dzwonić do firmy kurierskiej aby zamówić kuriera, nie musisz szukać i analizować cen. Wystarczy, że podasz wagę, wymiary paczki oraz adres na który ma być wysłana. Następnie wybierz ofertę która Cię interesuje i opłać przesyłkę. My zrobimy resztę.
Przesyłki po niższych cenach
Korzystaj z usług firm kurierskich po niższych cenach. Bez podpisywania umów. Za naszym pośrednictwem będziesz mógł wysyłać po cenach znacznie niższych niż w standardowych cennikach kurierskich.
Kurierem taniej niż Pocztą
Przekonaj się, że Kurierem może być taniej niż Pocztą. Bez podpisywania umów. Za naszym pośrednictwem będziesz mógł wysyłać po cenach znacznie niższych niż w standardowych cennikach kurierskich.

Dołącz do grona naszych klientów i wysyłaj tanie przesyłki!

Zapytaj konsultanta

Rzetelna firma
Od 2010 roku nieprzerwanie jesteśmy członkiem Programu Rzetelna Firma oraz posiadamy Certyfikat Rzetelności wystawiony przez Krajowy Rejestr Długów potwierdzający naszą wiarygodność w relacjach biznesowych. Jego autentyczność można sprawdzić klikając w baner z logo.
Nasi klienci o nas
Jak dla mnie super ! Szukałam i szukała korzystają z różnych ale ci są najtańsi i do tego zwracają pobrania w 3-5 dni max. Do tego miałam taką fajną sytuację ,że o 16:30 zamówiłam kuriera na ten sam dzień (bez wiary w powodzenie) a on po 10 minutach zapukał do drzwi i mówi - bo akurat byłem w okolicy. Więc jak widać system mają niesamowity. Kurier powiedział ,że dostaje od nich zlecenia jak ja kliknę tylko po kilku sekundach.

Karolina

Współpracuję z firmą od roku. Nigdy nie było problemu, zamówienie zajmuję kilka minut, drukuję list przewozowy, naklejam, czekam na kuriera (ustalając godziny odbioru indywidualnie). Zawsze wysyłam UPS-em. Ekipa sprawna, bez marudzenia. Paczka zawsze dociera do klienta. Pamiętajmy o dodaniu numeru telefonu - to z całą pewnością ułatwi dostarczenie przesyłki.

ead chef

firma wysylajtaniej.pl w pełni profesjonalna. Procedura zlecenia max 5 min od wybrania usługi przez je opłacenie aż do otrzymania listu przewozowego. Wysyłam już 3 raz tą firmą. Jestem w pełni zadowolony. Dwa razy paczki kurierem UPS kurier przyjeżdża następnego dnia w wybranych godzinach. ...Jestem mile zaskoczony. dostarczenie palety w 24h to duży pozytyw. Serdecznie polecam usługi firmy WYSYLAJTANIEJ.PL

Stone

Nasi partnerzy