Informacje o firmie
Jesteśmy najstarszą w Polsce firmą oferującą usługi kurierskie online. Obsługujemy zarówno przesyłki krajowe jak i zagraniczne. Za naszym pośrednictwem wyślesz paczkę w dowolne miejsce na świecie. Usługi kurierskie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Nie ma znaczenia czy jesteś osobą prywatną, przedsiębiorcą, czy dużą firmą.
Będąc wiele lat w branży kurierskiej, zdobyliśmy niezbędne doświadczenie. Cały czas staramy się rozwijać nasze usługi i spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Najwyższa jakość oferowanych przez nas usług i zadowolenie klientów są dla nas najważniejsze. Nie ma znaczenia ile paczek wysyłasz, zapewniamy Ci bardzo atrakcyjne ceny i sprawną wysyłkę.
W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów nieustannie staramy się ulepszać i poszerzać ofertę naszych usług. Stawiamy na innowacyjność i profesjonalizm. Jako jedni z nielicznych możemy pochwalić się największą skutecznością doręczeń. Szeroki zakres usług jak i wysoka jakość dały nam pozycję lidera spośród firm oferujących usługi kurierskie.
Co nas wyróżnia?
  • przesyłki drogowe i lotnicze
  • od koperty po duże paczki
  • bez podpisywania umów
  • bez rejestracji
  • certyfikaty na przewóz rzeczy
  • profesjonalne biuro obsługi klienta
  • najstarsza firma w Polsce
  • ponad 200 000 klientów
Podstawowe zalety
Zaoszczędź czas i pieniądze.
Nie musisz już stać w kolejkach, ani dzwonić do firmy kurierskiej, aby zamówić kuriera, nie musisz szukać i analizować cen. Wystarczy, że podasz wagę, wymiary paczki oraz adres, na który ma być wysłana. Następnie wybierz ofertę, która Cię interesuje i opłać przesyłkę. My zrobimy resztę.
Przesyłki po niższych cenach
Korzystaj z usług firm kurierskich po niższych cenach. Bez podpisywania umów. Za naszym pośrednictwem będziesz mógł wysyłać po cenach znacznie niższych niż w standardowych cennikach kurierskich.
Kurierem taniej niż Pocztą
Przekonaj się, że Kurierem może być taniej niż Pocztą. Bez podpisywania umów. Za naszym pośrednictwem będziesz mógł wysyłać po cenach znacznie niższych niż w standardowych cennikach kurierskich.

Dołącz do grona naszych klientów i wysyłaj tanie przesyłki!

Zapytaj konsultanta

Rzetelna i wiarygodna firma
Od 2010 roku nieprzerwanie jesteśmy członkiem Programu Rzetelna Firma oraz posiadamy Certyfikat Rzetelności wystawiony przez Krajowy Rejestr Długów potwierdzający naszą wiarygodność w relacjach biznesowych.
jakość obsługi BOK WysylajTaniej.pl
Odznaka Opineo
Odznaka opineo
Opinie o WysylajTaniej.pl