Wybierz logotyp kuriera, aby poznać szczegółowy cennik.
Jeśli planujesz nadać paczkę, to doskonale trafiłeś. Zamów kuriera z WysylajTaniej.pl. Mamy konkurencyjne ceny oraz sprawdzonych dostawców. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie, podasz parametry przesyłki i wybierzesz firmę kurierską, której chcesz przekazać swoją paczkę. Nie zwlekaj i nadaj paczkę z naszej witryny!

Ceny przesyłek na WysylajTaniej.pl


WysylajTaniej.pl oferuje niskie ceny dostawy
. Dzięki naszej witrynie, masz możliwość nadania paczki nawet o 70% taniej niż przy wykorzystaniu standardowych ofert kurierów. Bez problemu wyślesz u nas:
 • list,
 • paczkę,
 • paletę.
 • Wysyłając przesyłkę przez naszą witrynę, możesz ją ubezpieczyć za dodatkową opłatą. Tanie wysyłki kurierskie realizujemy na terenie całej Polski.
  Przesyłki Firmą Kurierską

  Śledzenie paczek


  W ramach naszych usług masz możliwość śledzenia swojej paczki online. Z kolei usługa powiadomienia zapewnia Ci powiadomienia SMS oraz e-mail, które poinformują Cię o zmianie statusu przesyłki. Umożliwia ona także otrzymywanie powiadomień w przypadku problemów z doręczeniem paczki. 

  Zamówienie kuriera


  Umożliwiamy do przesyłek Inpost Kurier oraz DPD zamówienie kuriera by przyjechał po twoją przesyłkę do Twojego domu lub pracy.

  Samodzielna wysyłka


  WysylajTaniej.pl oferuje też swoim klientom różne sposoby nadania przesyłki. Paczkę możesz wysłać, korzystając z paczkomatu (24/7) lub wybierając stacjonarny punkt wysyłkowy DPD Pickup lub Orlen Paczka. Do Ciebie należy podjęcie decyzji o formie wysyłki.

  Płatności ONLINE


  Za usługi kurierów możesz płacić przez Internet. Wystarczy wybierać w formularzu "płatności online" lub wskazać innego płatnika za przesyłkę a do wskazanego nadawcy lub odbiorcy, zostanie wysłany link do płatności. Kiedy opłata zostanie uregulowana, zlecenie automatycznie zacznie być realizowane.