Wybierz logotyp kuriera, aby poznać szczegółowy cennik.

Jeśli szukasz sposobu, aby wysłać swoje paczki w bezpieczny i skuteczny sposób, to dobrze trafiłeś! Oferta cenowa dostępna u InPost, DPD, Paczkomatów i Orlen Paczek zapewnia atrakcyjne warunki przy niskich kosztach. Oferujemy szeroki wybór opcji dostawy — od standardowego czasu doręczenia po usługi ekspresowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i cieszenia się bezproblemowym i przystępnym cenowo transportem paczek. Zarówno waga, jak i wymiary paczek mogą być wycenione i dostosowane do Twoich potrzeb, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą opcję.

Jeśli planujesz nadać paczkę, to doskonale trafiłeś. Zamów kuriera z WysylajTaniej.pl. Mamy konkurencyjne ceny oraz sprawdzonych dostawców. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie, podasz wagę i wymiary przesyłki oraz wybierzesz firmę kurierską. Naszymi dostawcami są: DPD, InPost, paczkomaty oraz paczka w ruchu. Każda z nich ma swoje własne ceny przesyłek kurierskich. Jeśli chcesz wygodnie i szybko wysłać paczkę, to WysylajTaniej.pl jest doskonałym rozwiązaniem. Bezpieczne i tanie przesyłki kurierskie to nasza specjalność.

Ceny paczek zależą od wagi, wymiarów oraz rodzaju opakowania produktów. Na stronie WysylajTaniej.pl możesz sprawdzić ceny paczek od tych popularnych firm kurierskich. Porównaj różne opcje dostawy i wybierz tę najbardziej odpowiednią do Twoje potrzeby. Dzięki temu możesz przesłać swoje towary bezpiecznie, w rozsądnym czasie i po atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj i nadaj paczkę z naszej witryny!

Cennik paczek popularnych firm kurierskich.


WysylajTaniej.pl oferuje niskie opłaty za dostawy. Dzięki naszej stronie masz możliwość nadania paczki nawet o 70% taniej niż przy wykorzystaniu standardowych ofert kurierów. Bez problemu wyślesz u nas:
 • list,
 • paczkę,
 • paletę.

 • Wysyłając przesyłkę przez naszą witrynę, możesz ją ubezpieczyć za dodatkową opłatą. Tanie wysyłki kurierskie realizujemy na terenie całej Polski. Nasz cennik jest bardzo przystępny dla każdego. Oferujemy również usługę dostarczenia paczki pod wskazany adres lub do paczkomatu. Zapewniamy, że wszystkie nasze usługi są wykonywane z najwyższą starannością. Na WysylajTaniej.pl oferujemy również szeroki asortyment usług, takich jak: odbiory w punktach odbioru, paczkomatach oraz przesyłki ubezpieczone.
  Dzięki tym opcjom możesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze tam bezpiecznie i na czas!
  Ceny Przesyłki Firmą Kurierską

  Cennik przesyłek — przesyłki kurierskie na terenie kraju i zagranicy


  Nasza firma oferuje szeroki wybór usług kurierskich dostosowanych do Twoich potrzeb. Oferujemy atrakcyjne ceny przesyłek, które są znacznie niższe niż ceny standardowe. Umożliwiamy również zakup usług online. Z naszym systemem możesz w prosty sposób kupić paczkę, nadać ją i odebrać. Posiadamy szeroki wybór opcji płatności, aby dopasować go do Twoich potrzeb. Z naszych usług kurierskich możesz skorzystać na terenie kraju i zagranicy. Oferujemy szeroki wybór opcji dostaw, w tym dostawę standardową na adres, a także nadania na następny dzień roboczy.

  Usługi dodatkowe w przesyłkach kurierskich


  Usługi dodatkowe do cennika paczek kurierskich dają Ci jeszcze większą kontrolę nad Twoimi przesyłkami. W ramach naszych usług masz możliwość śledzenia swojej paczki online. Z kolei usługa powiadomienia zapewnia Ci powiadomienia SMS oraz e-mail, które poinformują Cię o zmianie statusu przesyłki. Umożliwia ona także otrzymywanie powiadomień w przypadku problemów z doręczeniem paczki.
  Umożliwiamy do przesyłek Inpost Kurier oraz DPD Kurier zamówienie kuriera by przyjechał po twoją przesyłkę do Twojego domu lub pracy.
  Dzięki usłudze Śledzenia Paczki możesz zobaczyć, gdzie znajduje się Twoja przesyłka i ile czasu potrwa jej doręczenie. Zyskujesz również pewność, że Twój towar dotrze do odbiorcy na czas, dzięki możliwości śledzenia swojej paczki online.
  Usługa powiadomienia to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą być na bieżąco informowani o statusie przesyłki — poinformuje Ci ona SMS-em oraz e-mailem o tym, co się dzieje z Twoją przesyłką nadaną kurierem.

  Obniżona cena przy nadaniu własnym paczki


  WysylajTaniej.pl oferuje też swoim klientom różne sposoby nadania przesyłki. Paczkę możesz wysłać, korzystając z paczkomatu (24/7) lub wybierając stacjonarny punkt wysyłkowy DPD Pickup, lub Orlen Paczka. Do Ciebie należy podjęcie decyzji o formie wysyłki.

  Cennik przesyłek można realizować za pomocą Płatności ONLINE.


  Za usługi kurierów możesz płacić przez Internet. W formularzu należy zaznaczyć "płatności online" lub wskazać innego płatnika za przesyłkę a do wskazanej osoby zostanie wysłany link do płatności. Kiedy opłata zostanie uregulowana, zlecenie nadania paczki automatycznie zacznie być realizowane. Płacenie online jest szybkie, proste i bezpieczne. Nie musisz się martwić o akceptowanie gotówki podczas odbioru przesyłki — wszystko możesz łatwo uregulować za pośrednictwem Internetu. To również oszczędza czas, ponieważ nie trzeba udać się do punktu obsługi, aby opłacić swoje zamówienia — wszystko można zrobić online!

  Składniki ceny paczki kurierskiej.
  Cena paczki kurierskiej składa się zwykle z kilku składników, w tym:

 • Koszt przewozu — jest to podstawowy składnik ceny. Cena zależy od wagi i wymiarów paczki oraz rodzaju transportu (np. kurier samochodowy, lotniczy, morski itp.). Dodatkowo należy uwzględnić opłaty drogowe i paliwowe.
 • Usługi dodatkowe — jest to koszt, który obejmuje usługi dodatkowe związane z obsługą paczki. Należą do nich takie usługi jak ubezpieczenie czy też dodatkowe opłaty za kształt przesyłki itp.
 • Podatki i opłaty — cena paczki może obejmować podatki i opłaty związane z transportem, takie jak cło lub VAT.
 • Rodzaj paczki — cena paczki kurierskiej może również zależeć od rodzaju paczki i jej wymiarów. Duże i paczki o większej wadze mogą wymagać dodatkowych kosztów lub specjalnego transportu.

  Cennik przesyłki kurierskiej zależy od kilku czynników i może się różnić w zależności od wybranej firmy kurierskiej oraz rodzaju usługi transportowej. Waga i wymiary paczki są jednym z najważniejszych czynników wpływających na koszt przewozu.
 • Zamów paczkę przez internet - taniej  Masz pytania?
  tel. 87 736 19 00
  email: info@wysylajtaniej.pl