Przesyłka za pobraniem — Pobranie Express za 0,98 zł.
Paz
04
2023
Przesyłka za pobraniem — Pobranie Express za 0,98 zł.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu możliwość skorzystania z usługi Pobranie Express za zaledwie 0,98 zł. Ta usługa daje Państwu możliwość otrzymania płatności za nadaną przesyłkę przy jej odbiorze. Cieszymy się, że mogliśmy wprowadzić niższą cenę za usługę, która umożliwia jeszcze szybszy zwrot pobrania na Państwa konto bankowe.

Aby skorzystać z tej usługi, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu nadania przesyłki. W sekcji usług dodatkowych znajdą Państwo opcję "pobranie Express". Po zatwierdzeniu tego wyboru zwrot pobrania na Państwa konto bankowe nastąpi już w ciągu maksymalnie pięciu dni roboczych od dostarczenia przesyłki. Jest to szybszy proces niż standardowy, który zazwyczaj wynosi siedem dni roboczych.

Jest to doskonała okazja, aby skorzystać z przesyłki za pobraniem. Dzięki niej mogą Państwo łatwiej i szybciej otrzymać płatność za swoje wysiłki. Jest to również dogodne rozwiązanie dla klientów, którzy preferują płatność przy odbiorze.

 


Udostępnij:
Wyszukaj
Kategorie
Archiwum
Najnowsze posty
DPD Polska - dodanie telewizorów pow 37 cali do listy towarów zabronionych.
s 10-06-2024 DPD Polska - dodanie telewizorów pow 37 cali do listy towarów zabronionych. p>W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczony
Jak anulować przesyłkę?
s 23-02-2024 Jak anulować przesyłkę? p>Aby anulować przesyłkę, należy wejść na zakładkę