Przyłącz się do zbiórki, aby wesprzeć służbę zdrowia w walce z COVID-19
Kwi
20
2020
Przyłącz się do zbiórki, aby wesprzeć służbę zdrowia w walce z COVID-19
Masz paczkę do wysłania ? Możesz pomóc w walce z COVID-19 – połącz siły z WysylajTaniej.pl. Wyślij przesyłkę i przekaż z niej 1zł na walkę z koronawirusem. Do każdej wysłanej przesyłki z opcją "Przekaż 1zł na walkę z COVID-19" firma WysyłajTaniej.pl doda od siebie 1 zł.


Jak możesz połączyć siły z WysylajTaniej.pl w walce z COVID-19?
- wejdź na www.WysylajTaniej.pl
- kliknij nadaj przesyłkę
- wypełnij dane dotyczące przesyłki, nadawcy i odbiory
- w kroku usługi dodatkowe zaznacz opcję „Przekaż 1zł na walkę z COVID-19”
- opłać przesyłkę
- do 1zł z Twojej przesyłki WysylajTaniej.pl doda od siebie 1 zł i przekaże na walkę z koronawirusem

Bardzo ważne jest, aby wesprzeć tych, którzy są na pierwszej linii walki. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, wolontariusze to oni są teraz najbardziej narażeni. Priorytetem jest zapewnione im środków bezpieczeństwa niezbędnych do walki z wirusem. Jedynie współpraca może zapewnić zminimalizowanie skutków epidemii. W czasach kiedy życie wielu ludzi jest zagrożone, nawet drobne gesty pomocy mają duże znaczenie.

Wspieramy polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19 - to nazwa ogólnopolskiej akcji, zorganizowanej przez portal Siepomaga.pl, której celem jest doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt do walki z koronawirusem. Dołączyła do niej również firma WysylajTaniej.pl. Zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na pomoc szpitalom.
Wyszukaj
Kategorie
Archiwum
Najnowsze posty
Paczka w Weekend–nowa usługa
s 05-11-2020 Paczka w Weekend–nowa usługa p>Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej
Pobranie bez opłaty procentowej od wartości pobrania w Paczkomatach Inpost
s 09-10-2020 Pobranie bez opłaty procentowej od wartości pobrania w Paczkomatach Inpost dpowiadając na Państwa potrzeby i chcąc ułatwić na