Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę
Wyszukaj paczki

Monitoring paczki to proces, który umożliwia użytkownikom obserwowanie paczki na każdym etapie wysyłki. Taką usługę posiada każdy z przewoźników na swojej stronie internetowej. Aby skorzystać z tej usługi, wpisz numer listu przewozowego w odpowiednie pole na stronie. Po zebraniu danych system wskaże informacje na temat przesyłki. Pamiętaj, że możesz sprawdzić status przesyłki tylko po jej nadaniu

Monitoring paczki. Śledzenie przesyłki.

Nadałeś paczkę i chcesz wiedzieć, gdzie się znajduje? Ułatwi Ci to opcja śledzenia przesyłek dostępna u każdego z przewoźników. Przy pomocy tej funkcji masz możliwość śledzenia swojej przesyłki. Dzięki temu masz większą kontrolę nad przebiegiem transportu swoich przesyłek. Wystarczy, że wpiszesz numer przesyłki, a firma kurierska po zebraniu danych wskaże status przesyłki. Monitorowanie przesyłek to proces, który pomaga użytkownikom obserwować drogę paczki na każdym etapie wysyłki.

Sprawdzanie drogi paczki w WysylajTaniej.pl- jak to działa?

Zanim zostanie wybrana opcja "śledź paczkę", należy znać jej unikalny numer. Numer listu przewozowego otrzymujesz po nadaniu swojej przesyłki. Do numeru przesyłki dostęp masz Ty i odbiorca paczki. Dla Twojej wygody dobraliśmy proces sprawdzania jej lokalizacji tak, aby wyszukiwarka działała w prosty sposób. Po wpisaniu numeru identyfikacyjnego paczki w odpowiednie pole aplikacja pobiera dane z bazy danych przewoźników i wyświetla w czasie rzeczywistym informację o statusie paczki. Aplikacja działa dla firm: DPD Polska oraz , Paczka w Ruchu, Orlen Paczka oraz Inpost kurier i paczkomat. W ten sposób mając numer listu przewozowego, poprzez WysylajTaniej.pl sprawdzisz informacje na temat Twojej przesyłki.

Monitoring przesyłki — śledzenie paczki wielu firm kurierskich w jednym miejscu.

Nie ma znaczenia, z jakiej firmy kurierskiej skorzystałeś. Jeśli nadałeś przesyłkę za pośrednictwem firmy DPD, InPost, Orlen Paczka — szukaj paczki w wyszukiwarce na stronie WysylajTaniej.pl. Dzięki niej sprawdzanie przesyłki i jej wyszukanie jest szybkie i wygodne. Tracking przesyłek kurierskich oferujemy nie tylko dla osób, które skorzystały z naszych usług. Jeżeli posiadasz numer przesyłki, możesz tutaj sprawdzić jej status.

System po pobraniu danych sprawdzi aktualny status przesyłki oraz pokaże jej drogę. Aplikacja do śledzenia przesyłki sprawdzi status przesyłki u wielu firmach kurierskich. Nie przechowujemy danych o śledzeniu przesyłki. Jedynie sprawdzamy aktualny status paczki. Informacje zawarte na naszej stronie są zawsze aktualne, gdyż pobierane są w czasie rzeczywistym.

Należy także zauważyć, że możliwe jest w przypadku przewoźnika DPD śledzenie przesyłek zagranicznych.

Zamów kuriera za pośrednictwem naszej strony i ciesz się z oszczędności, jakie oferują  tanie wysyłki kurierskie. Cennik paczek, znajdziesz na naszej stronie.