Chcesz, żeby Twoje zlecenia realizowały wyłącznie sprawdzone firmy kurierskie? Poszukujesz bezpiecznej i niedrogiej usługi transportowej dla paczki lub palety? Nasza baza danych jest właśnie dla Ciebie. Chcemy, by realizowane usługi były jak najbardziej profesjonalne i dlatego współpracujemy z najlepszymi firmami. Bez zakładania konta użytkownika, możesz rozpocząć proces nadawczy w naszym serwisie. Tanie wysyłki kurierskie realizowane przez fachowców to również gwarancja odpowiedniego czasu dostawy. Na decyzję o tym, jakie firmy kurierskie znajdziesz na naszej stronie, wpłynęła nie tylko cena, lecz także zakres usług, doświadczenie i jakość obsługi. Zapoznaj się z usługami: DPD, Orlen Paczka, kurier Inpost i Paczkomaty Inpost 24/7. Przeanalizuj cennik paczek i zamów kuriera do domu lub przekaż paczkę kurierowi w punkcie stacjonarnym.
Przesyłki Firmą Kurierską
Firma Kurierska DPD

Firma kurierska DPDFirma Kurierska DPD Polska (wcześniej Masterlink Express) rozpoczęła działalność w 1991 roku jako spółka ze stuprocentowym kapitałem polskim. W 1998 roku firma została kupiona przez Grupę Poczty Szwedzkiej. Pozwoliło to na jej dalszy, dynamiczny rozwój, doskonalenie serwisu i poszerzanie zakresu oferowanych usług. W lipcu 2002 roku spółka została przedstawicielem DPD, dzięki czemu zyskała dostęp do sieci obejmującej ponad 30 krajów Europy. Zakupione w październiku 2002 roku 100% udziałów w Air Cargo Poland, pozwoliły poszerzyć wachlarz usług o działalność celną i spedycyjną - lotniczą, morską i drogową. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług kuriera DPD i wysłaniem paczki, wejdź do formularza nadania przesyłki. Dzięki jego wypełnieniu, będziesz mógł szybko wysłać paczkę kurierem DPD. Podaj precyzyjnie wagę paczki, jej długość, a także szerokość oraz wysokość, a na końcu wybierz sposób zapakowania paczki. Firmy kurierskie, takie jak DPD, działają sprawnie, transparentnie i w oparciu o profesjonalną obsługę klienta.
Firma Orlen Paczka

Paczka w RUCHu


Paczka w RUCHu to możliwość odbierania i nadawania paczek w kiosku RUCHu. RUCH SA to jedna z największych i najstarszych firm logistycznych w Polsce. Od 95 lat codziennie dowozi prasę do wszystkich kiosków RUCHu i punktów partnerskich. Teraz oprócz prasy, RUCH dostarcza również paczki. Dzięki sieci ponad 4000 miejsc zlokalizowanych w całej Polsce od największych miast po najmniejsze miejscowości, czynnych od rana do wieczora (również w soboty), RUCH dostarcza paczki z zamówieniami do każdego klienta. To właśnie klient sklepu może zdecydować jak i gdzie chce odebrać paczkę. Może to być kiosk pod domem, pracą czy szkołą. Nie musi czekać na kuriera, nie musi stać w kolejce na poczcie. Jego paczka będzie na niego czekała od wczesnego ranka do wieczora. Miesięcznie obsługiwanych jest w ten sposób 11 milionów klientów. Firmy kurierskie takie jak Paczka w RUCHu umożliwiają sprawną i bezpieczną realizację każdej wysyłki.
Firma Kurierska Inpost oraz Paczkomaty

Inpost Kurier


Dlaczego warto zapoznać się również z usługą Inpost? Kupujący, którzy często korzystają ze sklepów internetowych, z pewnością znają dyskomfort związany z umawianiem się i oczekiwaniem na kuriera lub staniem w długiej kolejce po odbiór paczki. Możliwość odbioru wtedy, gdy kupujący sam uzna za stosowne, znacznie zwiększa wygodę i bezpieczeństwo całego procesu. InPost jest największym, polskim, niezależnym operatorem logistycznym, świadczącym usługi na terenie całego kraju. Bogata oferta usług kurierskich InPost skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.
Firma Kurierska InPost to firma świadcząca wysokiej jakości usługi kurierskie od drzwi do drzwi, z doręczeniem do automatycznych urządzeń zwanych paczkomatami. Chociaż InPost w dużej mierze kojarzy się z Paczkomatami, to jednak ta firma kurierska słynie także z niezawodnych i profesjonalnych usług kurierskich. Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku przesyłek kurierskich oraz wykwalifikowana załoga pozwala wprowadzać kolejne nowoczesne rozwiązania i poszerzać zakres obsługi i zapewnia drugą próbę doręczenia lub za zgodą odbiorcy doręczenie jej do najbliższego Punktu Obsługi Klienta InPost.

Paczkomaty Inpost 24/7


Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek. Maszyny są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jest to połączenie niskiej ceny, błyskawicznego terminu dostawy, oraz wygody i swobody odbioru.