Interesują Cię tanie przesyłki krajowe? Poszukujesz korzystnej oferty firmy kurierskiej? Skorzystaj z portalu WysylajTaniej.pl i zobacz cennik paczek. Zamów kuriera do domu lub podejdź do wybranego punktu stacjonarnego. 


Coraz częściej korzystamy z usług firm kurierskich. To przede wszystkim zasługa rozwiniętego handlu internetowego.

W zakresie zakupów i usług kurierskich, mamy szeroki wybór, ale chcemy, żeby przesyłki krajowe były jak najtańsze

Chociaż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że oferta poszczególnych kurierów jest taka sama, to przy bliższym spotkaniu sprawa wygląda inaczej. Paczkomaty Inpost, Orlen Paczka, DPD PickUp i inne usługi różnią się między sobą. Jak wybrać firmę kurierską, aby być zadowolonym?

Krajowe przesyłki kurierskie - szybka i tania paczka?

Bezpieczne, szybkie i tanie wysyłki kurierskie są możliwe! Poniżej przedstawiamy listę najważniejszych aspektów funkcjonowania kurierów - warto kierować się nimi podczas wyboru usługi. 


  • Obsługa i komfort, które dotyczą przede wszystkim etapu nadawania przesyłki, w tym zamówienie kuriera do domu;
  • Jakość - tutaj najistotniejszym elementem jakości usługi jest dla klientów stan, w jakim paczka dotarła do adresata. Chodzi głównie o stan kartonu i opakowania oraz oczywiście o samą przesyłkę - czy nie uległa ona w transporcie zniszczeniu bądź uszkodzeniu;
  • Czas realizacji, czyli czas dostarczenia przesyłki;
  • Cena - w tym wypadku to eksperci z instytutu badającego sprawdzają ceny dla kilkudziesięciu rodzajów przesyłek o różnej wielkości i wadze, wysyłanych w kraju i za granicę. Jeśli poszukujesz najlepszej firmy kurierskiej, chcąc, aby wysyłana paczka była tania i szybka, w nienagannym stanie możesz sprawdzić samodzielnie ich jakość poprzez podpisywanie umowy i sprawdzanie warunków. Możesz też skorzystać z brokera usług kurierskich. takich jak WysylajTaniej.pl.

  • Tani kurier krajowy na portalu WysylajTaniej.pl

    Portal WysylajTaniej.pl jest zaawansowaną platformą wysyłkową, która zapewnia atrakcyjną ofertę realizacji przesyłek w kraju i na całym świecie. Przesyłki realizowane są we współpracy z wieloma popularnymi firmami kurierskimi, w tym: DPD, InPost. Orlen Paczka. Warto zwrócić uwagę na to,  że wymienione firmy to kluczowe przedsiębiorstwa na rynku usług kurierskich. WysylajTaniej.pl zestawia tanie przesyłki krajowe  w jednym miejscu i pozostawia Ci wybór. Zamawiasz kuriera, porównując wcześniej oferowane ceny, warunki oraz czas realizacji usługi każdej z firm. Zaletą rozwiązania jest to, że porównanie następuje bezpośrednio przed wyborem kuriera. Nie tracisz czasu na żmudne poszukiwania informacji. Wpisujesz dane dotyczące przesyłki, porównujesz usługi i wybierasz najlepszą dla siebie opcję. Proste, prawda? Zachęcamy do skorzystania!