Najtańsze przesyłki kurierskie na terenie całego świata
Poszukujesz taniej przesyłki za granicę ?

W serwisie WysylajTaniej.pl oferujemy najtańsze zagraniczne przesyłki kurierskie. Za naszym pośrednictwem wyślesz przesyłkę kurierską w dowolne miejsce na świecie bez wychodzenia z domu.
Przesyłki zagraniczne docierają do odbiorców w 30 krajach Europy w ciągu 2 – 5 dni. Nasz partner w zakresie przesyłek międzynarodowych DPD, zapewnia ich sprawne wysłanie, a także możliwość sprawdzania statusu przesyłki online. Dodatkowe opcje dostosowane do potrzeb gwarantują najlepszy dobór rozwiązań w zakresie międzynarodowych usług przewozowych.
Przesyłki zagraniczne
Zagraniczne przesyłki kurierskie Chciałbyś tanio wysłać przesyłkę kurierską za granicę? Chcesz mieć prawo wyboru ceny oraz firmy kurierskiej? Przesyłki zagraniczne wcale nie muszą być drogie. Nasza oferta to również międzynarodowe przesyłki kurierskie. Dzięki współpracy z największymi firmami kurierskimi, jesteśmy w stanie dotrzeć w najdalsze zakątki świata i dostarczyć powierzone nam przesyłki bezpiecznie i na czas. Transport lądowy i lotniczy pozwalają nam zoptymalizować koszty oraz czas obsługi.
Paczki do Niemiec Masz znajomych w Niemczech ? Chciałbyś wysłać do nich przesyłkę ? Paczki do Niemiec wcale nie muszą dużo kosztować. Umożliwimy Ci tanią i szybką wysyłkę.
Paczki do Holandii Interesuje Cię koszt wysłania paczki do Holandii? Z nami możesz zrobić to naprawdę tanio. Oferujemy tanie paczki do Holandii za pośrednictwem różnych firm kurierskich. Holandia to tylko jeden z krajów który jest przez nas obsługiwany. Z nami Twoja paczka dotrze szybko bezpiecznie i tanio.
Paczki do Austrii Chcesz wysłać paczkę do Austrii do rodziny, znajomych? A może sprzedajesz towar i wysyłasz większą liczbę paczek - jesteś na dobrej stronie! Mamy ofertę zarówno dla pojedynczych przesyłek, jak i dla stałych nadawców przesyłek zagranicznych
Paczki do Estonii Potrzebujesz wysłać paczkę do Estonii?
Estonia to kraj położony w północnej części kontynentu europejskiego. Przynależy do niego również ok. 2 tysiące wysp znajdujących się na Morzu Bałtyckim. Tereny te są w zasięgu przesyłek kurierskich naszej firmy.
Przesyłki zagraniczne WysylajTaniej.pl działa nie tylko w Polsce, ale też za granicą, codziennie dostarczając przesyłki innych krajów. Paczki, listy i przesyłki kurierskie zawsze dotrą na czas, dokładnie tam, dokąd je chciałeś wysłać. Skorzystaj z dodatkowych rozwiązań, które ułatwiają planowanie wysyłki i dostawy. Wśród nich znajduje się m.in. dodatkowe ubezpieczenie czy opcja śledzenia statusu wysyłki.
Lista krajów do którychwysyłamy przesyłki :
Polska PL , Austria AT, Belgia BE, Bułgaria BG, Czechy CZ, Dania DK, Estonia EE, Finlandia FI, Francja FR, Grecja GR, Hiszpania ES, (z wyłączeniem Wysp Kanaryjskich), Holandia NL, Irlandia (Eire), IE , Litwa LT , Luksemburg LU , Łotwa LV , Niemcy DE, Portugalia (z wyłączeniem Azorów i Madery), PT , Rumunia RO , Słowacja SK , Słowenia SI , Szwecja SE , Węgry HU , Irlandia Północna GB , Szkocja GB , Walia GB , Włochy IT , Chorwacja HR.