Przesyłki paletowe realizowane przez firmy kurierskie to jeden z bezpiecznych sposobów na transport większych gabarytów. Tanie wysyłki paletowe są jednym z bardziej poszukiwanych rozwiązań zarówno dla osób, które prowadzą własną działalność, ale i dla osób prywatnych, które planują nadać przesyłkę na palecie w wybrane miejsce – bezpiecznie, wygodnie i niedrogo.

Tanie przesyłki paletowe – gdzie szukać rozwiązań?

Wysyłki paletowe to jak sama nazwa wskazuje wysyłka palet, półpalet, których rozmiary nie wykraczają poza szerokość typowej palety EURO czyli 120/80 cm. Z takiego rozwiązania korzysta się zwykle wtedy, gdy przedmiotem przesyłki są towary duże, bardzo ciężkie, ale też wiele mniejszych paczek. Maksymalne obciążenie europalety nie powinno przekraczać jednej tony. Realizacja wysyłki z wykorzystaniem opcji - kurier paletowy nie wymaga podpisywania dodatkowych umów, a co więcej nie jest wymagane określenie miesięcznej, szacowanej liczby palet. Przesyłki paletowe można zatem realizować na bieżąco - według faktycznych potrzeb.

Oznacza to, że przesyłki kurierskie paletowe realizowane przez prezentowane firmy zajmujące się przewozem paczek, są przygotowane na przewóz naprawdę dużych i ciężkich  gabarytów – zarówno tych wolumetrycznych, jak i wagowych. Cennik paczek paletowych jest uzależniony od indywidualnej polityki cenowej firmy, ale i docelowej wagi, opcji nadania (np. ekspres) itp. Tanie wysyłki kurierskie nie muszą być związane z niewygodą i dopasowywaniem się do wymagań firm kurierskich - sprawdź oferty z naszej strony i nadaj paczkę z dowolnego miejsca Polski!


Najtańsze przesyłki paletowe – gdzie szukać kuriera?

Bezpieczny, skuteczny i niedrogi transport palet jest możliwy! Na tej stronie prezentujemy najlepsze oferty znanych i cenionych w branży firm kurierskich. Za naszym pośrednictwem szybko porównasz ceny, opłacisz paczkę i wygenerujesz list przewozowy. W ofercie przesyłki paletowe krajowe i kurier międzynarodowy. Firmy kurierskie realizujące wysyłke palet odbierają przesyłki z całej Polski! Co więcej, możliwe jest ich szybkie nadanie nie tylko do innych lokalizacji na terenie tego samego państwa (przesyłki krajowe), ale i wysłanie przesyłki paletowej za granicę. Zamów kuriera do domu lub do firmy za pośrednictwem naszego serwisu!