Wyszukaj paczki

Chcesz wiedzieć, na jakim etapie transportu znajdują się Twoje paczki? A może już dotarły w miejsce docelowe? Śledzenie przesyłek inPost, które nadano za pośrednictwem naszej strony to dosłownie dwa kliknięcia!  Sprawdź, jak wygodne i szybkie jest śledzenie paczki inPost w Wysyłaj Taniej!

Śledzenie – inPost

Jeśli wybrałeś firmę kurierską inPost – śledzenie przesyłki możesz zrealizować za pośrednictwem naszego serwisu. Po nadaniu przesyłki otrzymujesz unikalny numer. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest paczka inPost – wpisz go w wyznaczonym polu. Sprawdzisz nie tylko, czy została doręczona, ale też, w jakim aktualnie miejscu się znajduje.

inPost – śledzenie paczki

Poza samą informacją na temat doręczenia przesyłki inPost, tracking oferuje Ci również wiedzę na temat jej aktualnego statusu. Możesz zatem sprawdzić, czy paczka jest jeszcze w rozdzielni w Twoim mieście, czy oczekuje już na odbiór przez kuriera i przekazanie jej do doręczenia. Śledzenie przesyłki inPost online jest wygodniejsze niż nierzadko czasochłonne oczekiwanie na połączenie z infolinią. Opcja inPost – śledź paczkę, dostępna jest nie tylko w przypadku odbioru przesyłki przez kuriera, ale nadania jej również w paczkomacie.

inPost - śledzenie przesyłek do paczkomatów

Jeśli realizujesz tanie wysyłki kurierskie za pośrednictwem paczkomatów, status wszystkich swoich przesyłek możesz sprawdzić na naszej stronie. Miej kontrolę nad wszystkimi procesami i śledź przesyłkę inPost w czasie rzeczywistym! Ty i odbiorca paczki dostaniecie powiadomienie o nadejściu i odbiorze paczki z paczkomatu. Jeśli Twój odbiorca zgłasza problem w wydłużonym oczekiwaniem na nadejście przesyłki, znajdź przesyłkę inPost za pośrednictwem naszej wyszukiwarki.

Jak widzisz, cała droga paczki inPost jest na bieżąco aktualizowana w systemie. Śledzenie przesyłek pozwala Ci na maksymalną kontrolę nad procesem wysyłkowym swoich paczek.  Jeśli interesują Cię tanie usługi przewozowe, sprawdź też, jakie jeszcze firmy kurierskie dostępne są w naszym serwisie. Jeżeli interesują Cię paczkomaty – cennik usług również znajdziesz na naszej stronie.