Czym jest sieć punktów UPS Access Point?

UPS Access Point to punkty, w których można wysłać i odebrać przesyłkę - firmy lokalne, sklepy spożywcze, kwiaciarnie, stacje benzynowe itp. To Ty decydujesz, jaką lokalizacje i porę dnia dostawy wybierasz. W dowolnej lokalizacji UPS Access Point można także nadawać etykietowane i przedpłacone przesyłki UPS Returns®. Ponad 1.180 punktów UPS Access Point, które pracują wieczorami i w weekendy, zapewnia klientom większą elastyczność odbierania i dostarczania przesyłek.
Jak działa UPS Access Point? Jeśli podczas zamawiania towaru wybrana została opcja dostarczenia przesyłki do lokalizacji UPS Access Point, użytkownik otrzyma powiadomienie e-mail lub SMS o przybyciu przesyłki i gotowości do jej odebrania. W celu odebrania przesyłki należy okazać dokument tożsamości ze zdjęciem.
Z UPS Access Point skorzystać można na trzy sposoby:
UPS Access Point do drzwi Nadając paczkę w punkcie UPS, która do odbiorcy zostanie doręczona przez kuriera. Nie masz czasu czekać na odbiór? Wystarczy, że zostawisz przesyłkę w lokalnym punkcie UPS Access Point, a kurier UPS odbierze ją i dostarczy pod adres odbiorcy. UPS Access Point do punktu UPS Access Point
Nadaj i odbieraj paczkę w wybranym punkcie. Zostaw przesyłkę w lokalnym punkcie UPS Access Point, a kurier UPS odbierze ją z tego punktu i dostarczy do lokalnego punktu UPS Access Point odbiorcy, z którego ten odbierze ją w dogodnym czasie. Od drzwi do punktu UPS Access Point
Przekazując paczkę kurierowi, który dostarczy ją do konkretnego punktu. Kurier UPS odbierze przesyłkę od Ciebie i dostarczy ją do lokalnego punktu UPS Access Point odbiorcy, z którego ten odbierze ją w dogodnym czasie. Przekazując paczkę kurierowi, który dostarczy ją do konkretnego punktu.
Parametry przesyłek dozwolonych w UPS Access Point:

  • Przesyłki o maksymalnym ciężarze 20 kg.
  • Przesyłki o maksymalnej długości 80 cm.
  • Przesyłki o zadeklarowanej wartości powyżej 18.000 zł są niedozwolone.
  • Łączny rozmiar długości i obwodu przesyłki nie może przekraczać 330 cm.
  • W przypadku przesyłek międzynarodowych należy dołączyć fakturę handlową