Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę DPD PickUp w miejscowości Białystok?

Wyszukaj miejscowość
Białystok - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej DPD PickUp

Miasto Białystok ma 314 punktów nadania przesyłek DPD PickUp 10 km od centrum:

DPD Pickup w Białymstoku

DPD Pickup

DPD PickUp Białystok to usługa, z której skorzystasz w promieniu 5 km od centrum miasta. Tani Kurier odbierze przesyłkę, którą chcesz nadać z wybranego przez Ciebie oddziału DPD w Białymstoku. Zamów kuriera DPD korzystając z serwisu WysylajTaniej.pl i szybko wyślij paczkę w dowolne miejsce. Nadanie paczki jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

DPD PickUp Białystok - nadanie paczki

Cały dzień jesteś poza domem i nie ma w nim nikogo, kto mógłby odebrać paczkę od kuriera lub mu ją wręczyć? Nic straconego! Na WysylajTaniej.pl skorzystasz z usługi DPD PickUp, w ramach której w dogodnym dla Ciebie momencie - po opłaceniu zamówienia, podjedziesz do jednego z oddziałów DPD PickUp w Białymstoku i oddasz paczkę do wysłania. Wszystkie punkty, które znajdziesz na mapie miasta są zlokalizowane w łatwo dostępnych miejscach do 5 km od centrum Białegostoku. Korzystając z usług kuriera DPD możesz również zdecydować się na odbiór paczki we wskazanym przez Ciebie oddziale.

Jak wysłać paczkę w Białymstoku?

Punkty DPD PickUp to nie jedyna możliwość szybkiego nadania przesyłki w Białymstoku. Jeśli szczególnie zależy Ci na czasie, a nie masz możliwości odwiedzenia oddziału DPD w godzinach jego funkcjonowania, wybierz Paczkomaty InPost Białystok. A może po drodze do pracy mijasz kiosku Ruchu? W ramach usługi Orlen Paczka Białystok tam też nadasz paczkę. Porównaj ceny usług kurierskich na WysylajTaniej.pl i tanio nadaj paczkę!
dobry serwis dla nadawców
DPD Białystok – nadaj tanio i wygodnie swoje przesyłki!

Przystępna cena, intuicyjny i prosty proces nadawania, wygodny odbiór, a także dopasowanie oferty pod Twoje potrzeby i wymagania? Wysyłaj swoje przesyłki razem z nami – DPD Białystok sprosta oczekiwaniom! Nasz internetowy serwis to dogodne nadawanie przesyłek – wszystko wygodnie, przez internet, szybko i bezproblemowo! Z kurierem DPD Białystok siedząc w zaciszu domowym bądź firmowym gabinecie nadasz przesyłkę do dowolnie wybranego miejsca – zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

DPD Białystok – najlepsza oferta na miarę Twoich potrzeb!

Wolisz, aby kurier DPD Białystok odebrał Twoją przesyłkę, a może chcesz nadać ją z jednej z placówek współpracujących? Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie sposób i nadawaj swoje przesyłki bez żadnych ograniczeń. Wybierz rodzaj przesyłki, określ podstawowe parametry takie jak: długość, szerokość, wysokość oraz waga, wprowadź dane teleadresowe odbiorcy i nadawcy, wybierz usługę DPD Białystok, rozważ usługi dodatkowe i wygeneruj list przewozowy! Proces jest niezwykle szybki i intuicyjny. Możesz również zdecydować czy wolisz, aby to kurier odebrał od Ciebie paczkę zgodnie z wprowadzonym miejscem czy też chcesz sam dostarczyć ją do placówki współpracującej DPD Białystok. Lista placówek dostępna jest na naszej stronie – bez problemu znajdziesz więc odpowiednią jednostkę w najbliższej okolicy! Co więcej odbiór nadanej przesyłki również możliwy jest albo przez kuriera albo w jednym z oddziałów DPD Białystok – sprawdź jakie to wygodne!

DPD Białystok – śledź przesyłkę online!

Zastanawiasz się czy Twoja paczka dotarła do nadawcy, a może chcesz sprawdzić gdzie obecnie się znajduje? Czekasz na zamówienie i chciałbyś sprawdzić status przesyłki? Nie ma problemu! Z DPD Białystok masz możliwość monitorowania drogi nadanej przesyłki – wygodnie i online! Zaznaczając również usługi dodatkowe podczas nadawania możesz także otrzymywać powiadomienia SMS oraz mailowe o statusie przesyłki – przetestuj najwygodniejsze rozwiązania i nadawaj oraz odbieraj swoje przesyłki bez niepotrzebnych nerwów i stresu. Dodatkowo atrakcyjna oferta DPD Białystok skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak również mniejszych i większych firm.

DPD Białystok – skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz pomocy w nadaniu bądź odebraniu przesyłki DPD Białystok, szukasz listy placówek współpracujących, a może masz jakieś pytania związane z usługą kurierską DPD Białystok? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza udostępnionego na stronie, poprzez infolinię bądź mailowo!Nadaj paczkę DPD PickUp w mieście Białystok