Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska InPost Paczkomat

Miasto Poznań ma 412 punktów nadania przesyłek InPost Paczkomat 10 km od centrum:

Paczkomaty w Warszawie

Inpost Paczkomat

Sprawdź jak mały dystans dzieli punkt Inpost w Poznaniu od miejsca Twojego zamieszkania lub pracy! Jako mieszkaniec stolicy Wielkopolski, masz dostęp do wielu paczkomatów, działających przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu wysyłasz i odbierasz przesyłkę wtedy, kiedy masz czas. Nie jesteś już ograniczony godzinami pracy tradycyjnych placówek.

Punkt Inpost w Poznaniu - zdalna obsługa, bez dotykania ekranu!

W Poznaniu znajduje się obecnie ponad 200 paczkomatów. Taki punkt sieci Inpost możesz obsługiwać bez dotykania ekranu. Pracownicy Inpostu zadecydowali, że zdalne sterowanie (podczas odbioru paczki wystarczy zbliżyć ekran smartfona) jest bezpieczniejsze, co ma szczególne znaczenie w czasie pandemii. Wykorzystaj tę opcję do komfortowego nadawania i odbierania towaru.

Porównaj paczkomaty Inpost z innymi firmami

Portal WysylajTaniej.pl to miejsce, w którym bez wychodzenia nadasz przesyłkę, wybierając korzystną firmę kurierską. W jednym miejscu zestawiliśmy dla ciebie cenniki różnych ofert - w tym np. DPD Pickup w Poznaniu. W swoim mieście skorzystasz nie tylko z paczkomatów Inpost - usługa Paczka w RUCHu w Poznaniu Paczka w RUCHu w Poznaniu także ma swoich zwolenników, a niektórzy chcą jedynie bezpośredniego działania kuriera. Tani kurier przyjeżdżający do mieszkania lub zakładu pracy to przecież równie wygodna opcja. Która z nich będzie jednak najlepsza dla Ciebie? Zdecyduj bez konieczności zakładania konta użytkownika i przeglądania innych stron. Oszczędzaj czas i pieniądze na WysylajTaniej.pl!
zestawienie firm kurierskich

Nadaj paczkę InPost Paczkomat w mieście Poznań