Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę InPost Paczkomat w miejscowości Łódź?

Wyszukaj miejscowość
Łódź - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej InPost Paczkomat

Miasto Łódź ma 500 punktów nadania przesyłek InPost Paczkomat 10 km od centrum:

Paczkomaty w Warszawie

Inpost Paczkomaty Łódź

Paczkomaty InPost w Łodzi, podobnie jak w innych częściach Polski, działają 24/7! Dzięki temu możesz nadać i odebrać przesyłkę o dowolnej porze dnia i nocy. Każdy punkt paczkomatu Inpost można obsługiwać zdalnie, co jest praktyczne i bezpieczne - zwłaszcza w czasie pandemii koronawirusa.

Paczkomaty Inpost Łódź 24/7

Jeśli mieszkasz w Łodzi, znajdź paczkomat Inpost najbliżej domu lub zakładu pracy, by sprawnie nadać lub odebrać paczkę. Pamiętaj jednak, że odbiór musi nastąpić w ciągu 48 godzin - dzięki tej funkcjonalności, paczkomaty nie są narażone na zapełnienie. Efektem jest możliwość realizowania kolejnej transakcji, bez konieczności wyboru innego paczkomatu.

Realizuj tanio przesyłki w Łodzi z WysylajTaniej.pl

Każdą przesyłkę może też nadać lub dostarczyć tani kurier Inpost, odwiedzający Cię bezpośrednio w domu lub w zakładzie pracy. Osoby, które wolą korzystać ze stacjonarnych punktów i nie muszą korzystać wyłącznie z paczkomatów, ale mają też do wyboru na przykład:
punkt DPD Pickup w Łodzi,
punkt Orlen Paczka w Łodzi.
Dokładną listę firm kurierskich i kosztów dostawy znajdziesz na portalu WysylajTaniej.pl. Udostępniamy Ci zestawienie cenników w jednym miejscu, co umożliwia szybką analizę i skorzystanie z najlepszego rozwiązania.
zestawienie firm kurierskich
Inpost Łódź – chcesz nadać przesyłkę? Zapoznaj się z ofertą Paczkomatów!

Całodobowa obsługa, możliwość nadania i odebrania paczki o każdej porze dnia i nocy, ekspresowe doręczenie w ciągu 24h, atrakcyjne ceny, możliwość śledzenia przesyłki, wygodna obsługa zdalna wysłania i odebrania, a także szybki oraz prosty proces nadania przesyłki online. Z Inpost Łódź usługi kurierskie są na najwyższym poziomie i z pełną satysfakcją dla każdego klienta – zarówno osób prywatnych, jak również firm!

Inpost Łódź – dlaczego warto skorzystać z naszej platformy?

Oczekujesz zarówno profesjonalnej usługi kurierskiej dopasowanej do Twoich potrzeb i wymagań, jak również atrakcyjnej ceny, szybkiego czasu doręczenia i bezpieczeństwa transakcji? W takim razie koniecznie sprawdź możliwości naszej platformy! W jednym miejscu masz dostęp do ofert różnych firm kurierskich – Inpost Łódź, Paczkomaty, DPD czy też Orlen paczki, jak również możesz nadać przesyłkę bez konieczności wychodzenia z domu czy stania w kolejkach. Cały proces nadania odbywa się online, a dodatkowo podczas wypełniania formularza otrzymujesz porównanie aktualnych ofert kilku znanych firm kurierskich. Oprócz tego czuwamy również nad pełnym bezpieczeństwem realizowanych transakcji, a także oferujemy dogodny kontakt z infolinią bądź mailowo. Masz jakieś pytania bądź potrzebujesz pomocy? Zgłoś się do naszych konsultantów!

Inpost Łódź – nadaj paczkę online w kilku prostych krokach!

Zapoznaj się z praktycznym instruktażem nadania paczki online i szybko wypełnij formularz udostępniony na stronie. Spakuj przesyłkę, zmierz ją i zważ, następnie określ jej rodzaj oraz kształt. Wprowadź dane do formularza, wybierz ofertę Inpost Łódź – Paczkomaty bądź usługa kuriera, wprowadź dane swoje oraz odbiorcy – adres, mail oraz telefon, a następnie opłać przesyłkę i wydrukuj list przewozowy. Umieść wydruk na paczce i oczekuj kuriera bądź dostarcz paczkę do wybranego Paczkomatu. To wszystko – proces jest więc niezwykle szybki, łatwy i dogodny, przetestuj ten sposób nadawania jak najszybciej!

Inpost Łódź – znajdź Paczkomat w swojej okolicy

Podczas procesu nadawania na naszej stronie masz udostępnioną również mapkę z lokalizacją najbliższych Paczkomatów. Wprowadź więc adres i wybierz najdogodniejszą opcję – dla Ciebie oraz dla odbiorcy. Po doręczeniu paczki odbiorca ma 48h na jej odebranie, a w przypadku przepełnienia wybranego Paczkomatu Inpost Łódź przesyłka trafia do alternatywnego punktu – znajdującego się maksymalnie 2km w linii prostej od docelowego wyboru.Nadaj paczkę InPost Paczkomat w mieście Łódź