Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska InPost Paczkomat

Miasto Łódź ma 341 punktów nadania przesyłek InPost Paczkomat 10 km od centrum:

Paczkomaty w Warszawie

Inpost Paczkomaty Łódź

Paczkomaty InPost w Łodzi, podobnie jak w innych częściach Polski, działają 24/7! Dzięki temu możesz nadać i odebrać przesyłkę o dowolnej porze dnia i nocy. Każdy punkt paczkomatu Inpost można obsługiwać zdalnie, co jest praktyczne i bezpieczne - zwłaszcza w czasie pandemii koronawirusa.

Paczkomaty Inpost Łódź 24/7

Jeśli mieszkasz w Łodzi, znajdź paczkomat Inpost najbliżej domu lub zakładu pracy, by sprawnie nadać lub odebrać paczkę. Pamiętaj jednak, że odbiór musi nastąpić w ciągu 48 godzin - dzięki tej funkcjonalności, paczkomaty nie są narażone na zapełnienie. Efektem jest możliwość realizowania kolejnej transakcji, bez konieczności wyboru innego paczkomatu.

Realizuj tanio przesyłki w Łodzi z WysylajTaniej.pl

Każdą przesyłkę może też nadać lub dostarczyć tani kurier Inpost, odwiedzający Cię bezpośrednio w domu lub w zakładzie pracy. Osoby, które wolą korzystać ze stacjonarnych punktów i nie muszą korzystać wyłącznie z paczkomatów, ale mają też do wyboru na przykład:
punkt DPD Pickup w Łodzi,
punkt Paczka w RUCHu w Łodzi.
Dokładną listę firm kurierskich i kosztów dostawy znajdziesz na portalu WysylajTaniej.pl. Udostępniamy Ci zestawienie cenników w jednym miejscu, co umożliwia szybką analizę i skorzystanie z najlepszego rozwiązania.
zestawienie firm kurierskich

Nadaj paczkę InPost Paczkomat w mieście Łódź