Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę Orlen Paczka w miejscowości Szczecin?

Wyszukaj miejscowość
Szczecin - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej Orlen Paczka

Miasto Szczecin ma 110 punktów nadania przesyłek Orlen Paczka 10 km od centrum:

Orlen Paczka w Krakowie

Orlen Paczka

Orlen Paczka w Szczecinie to funkcjonalna usługa, dzięki której nadasz i odbierzesz swoje zamówienie w kiosku RUCH lub punkcie partnerskim. Jest ich kilka tysięcy w całym kraju, a mieszkając w Szczecinie, jeden z nich znajdziesz z pewnością blisko domu lub zakładu pracy. Wykorzystaj położony na Twojej trasie punkt nadawania i odbierania przesyłek, a w ramach usprawnienia rozpocznij go przez Internet!

Orlen Paczka w Szczecinie

Kiosk RUCH i punkty partnerskie paczki w RUCHu (np. sklepy spożywcze) zlokalizowane są w przemyślanych odstępach - tak, aby mieszkańcy różnych dzielnic mogli wysłać lub odebrać zamówienie. Orlen Paczka wyróżnia się niskimi kosztami i krótkim czasem realizacji.

Porównaj z innymi firmami na WysylajTaniej.pl

Paczkomaty Inpost w Szczecinie funkcjonują równie dobrze i zastanawiasz się, która opcja jest lepsza finansowo? Zamiast korzystania z punktu Orlen Paczka chcesz, żeby odwiedził Cię w domu tani kurier? Współcześnie masz wiele możliwości, a dzięki serwisowi Wysylajtaniej.pl możesz wygodnie porównać cenniki firm kurierskich. DPD Pickup w Szczecinie to kolejna z popularnych usług. Nie musisz już przeglądać osobnych stron, by przeanalizować koszty. Sprawdź je wszystkie u nas i krok po kroku, przejdź przez wygodny proces nadawania paczki.
Różne formy realizacji zamówień


Nadaj paczkę Orlen Paczka w mieście Szczecin