Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę Orlen Paczka w miejscowości Białystok?

Wyszukaj miejscowość
Białystok - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej Orlen Paczka

Miasto Białystok ma 127 punktów nadania przesyłek Orlen Paczka 10 km od centrum:

Orlen Paczka w Białymstoku

Orlen Paczka

Zastanawiasz się, jak tanio i szybko nadać paczkę? Orlen Paczka - Białystok, to usługa, z której możesz skorzystać zarówno w przypadku chęci wysłania, jak i odebrania przesyłki. W jednym z kiosków Ruchu w Białymstoku oddasz paczkę, a tani kurier ją dla Ciebie dostarczy, gdziekolwiek wskażesz składając zamówienie. Sprawdź, jakie to proste!

Wyślij paczkę w kiosku Ruchu

Mieszkasz w Białymstoku i niedaleko miejsca Twojego zamieszkania znajduje się jeden z punktów nadania przesyłek Orlen Paczka? Korzystając z serwisu WysylajTaniej.pl, zamówisz usługę kurierską, w ramach której będziesz mógł tanio nadać paczkę w najbliższym kiosku Ruchu. Wystarczy, że wskażesz rozmiary wysyłanej przez Ciebie przesyłki oraz miejsce, do którego kurier ma ją dostarczyć. Po wygenerowaniu listu przewozowego możesz udać się do kiosku Ruchu w Twoim mieście i skorzystać z usługi Orlen Paczka. Gdy oddasz paczkę, szybko zostanie ona dostarczona do adresata.

Inne możliwości nadania przesyłki w Białymstoku

Możliwość skorzystania z usługi Paczka Ruchu to niejedyny sposób, by wysłać paczkę z Białegostoku. W naszym serwisie porównasz też ceny oferowane w ramach usług: Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z paczkomatu, możesz nadać paczkę w dowolnej chwili. Z kolei DPD PickUp daje możliwość odbioru i wysyłania paczek w punktach zlokalizowanych w całym Białymstoku. Wybierz formę, która najbardziej Ci odpowiada i nadaj paczkę!
Różne formy realizacji zamówień


Nadaj paczkę Orlen Paczka w mieście Białystok