Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę DPD PickUp w miejscowości Lublin?

Wyszukaj miejscowość
Lublin - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej DPD PickUp

Miasto Lublin ma 418 punktów nadania przesyłek DPD PickUp 10 km od centrum:

DPD Pickup w Rudzie Śląskiej

DPD Pickup

Punkt DPD Lublin daje mieszkańcom możliwość nadania i odbioru przesyłek w dogodnej dla nich chwili. DPD Pickup to usługa, w ramach której tani kurier dostarczy lub odbierze Twoją paczkę w jednym z oddziałów DPD w Lublinie. Sprawdź na mapie, gdzie dokładnie je zlokalizowano i zamów kuriera przez nasz serwis!

Jak skorzystać z usługi DPD Pickup w Lublinie?

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości, jaką jest zamówienie kuriera DPD w Lublinie, a nie jesteś pewien, czy będziesz w domu, najlepiej zdecydować się na nadanie przesyłki w oddziale DPD. Jesteśmy pewni, że w swojej okolicy znajdziesz jeden z wielu punktów DPD w Lublinie. Zanim się do niego udasz, korzystając z naszego serwisu, wypełnij formularz. Ważne, żebyś podał właściwe dane adresata, by kurier nie miał problemów z dostarczeniem przesyłki w odpowiednie ręce. Po opłaceniu zamówienia i wygenerowania listu przewozowego możesz udać się do punktu DPD Pickup, by nadać paczkę. W tym samym miejscu możesz też odebrać przesyłkę wysłaną do Ciebie.

Tanie firmy kurierskie

Na WysylajTaniej.pl znajdziesz też inne firmy kurierskie, z których usług warto skorzystać. Orlen Paczka Lublin działa podobnie jak DPD Pickup - łatwo nadasz i odbierzesz paczkę, w jednym z oddziałów. Z kolei paczkomaty InPost Lublin dają możliwość nadania przesyłki w jednym z nich niezależnie od pory dnia. Która z usług kurierskich jest najtańsza? Porównaj i przekonaj się sam!
dobry serwis dla nadawców


Nadaj paczkę DPD PickUp w mieście Lublin