Orlen Paczka Warszawa - Punkty Nadania i Odbioru przesyłek - WysylajTaniej.pl

Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę
Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska Orlen Paczka

Miasto Warszawa ma 586 punktów nadania przesyłek Orlen Paczka 10 km od centrum:

Orlen Paczka

Orlen Paczka

Orlen Paczka w Warszawie to praktyczna usługa, która umożliwia nadawanie i odbieranie przesyłek w kiosku RUCH i punktach partnerskich. Takich miejsc jest aktualnie w Polsce ponad 4000! W samej Warszawie znajdziesz ich aż kilkaset.

Orlen Paczka w Warszawie

Każda osoba - niezależnie od tego czy jest nadawcą paczki czy jej adresatem - może skorzystać z dowolnego punktu Orlen Paczka, zlokalizowanego blisko miejsca zamieszkania lub zakładu pracy. Atutem tej formy są nie tylko niskie ceny, ale przede wszystkim możliwość nadania przesyłki przez Internet. Odbiór paczki przebiega równie sprawnie - wystarczy podejść do kiosku RUCH i podać kod odbioru otrzymany w wiadomości SMS. Dzięki kilku cyfrom, pracownik może wydać paczkę.

Formy wysyłki z WysylajTaniej.pl

Nie jesteś przekonany co do tego, czy Orlen Paczka to dobra forma? Chciałbyś, żeby Twoją paczkę bezpośrednio z domu odebrał tani kurier? Na portalu WysylajTaniej.pl umożliwiamy Ci podjęcie decyzji poprzez dostęp do zestawienia różnych firm kurierskich. Paczkomat w Warszawie? Oczywiście, to kolejna z form pomagających w nadawaniu i odbieraniu paczki. A może bardziej interesuje Cię punkt DPD Pickup na terenie Warszawy? Warunki takiej opcji również przedstawiliśmy w naszym serwisie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i znalezienia najlepszego dla siebie wariantu!
Różne formy realizacji zamówień


Nadaj paczkę Orlen Paczka w mieście Warszawa