Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę Orlen Paczka w miejscowości Łódź?

Wyszukaj miejscowość
Łódź - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej Orlen Paczka

Miasto Łódź ma 324 punktów nadania przesyłek Orlen Paczka 10 km od centrum:

Orlen Paczka w Krakowie

Orlen Paczka

Usługa Orlen Paczka w Łodzi zyskała już dużą popularność. Dołącz do grona osób korzystających z tej formy i nadaj lub odbierz przesyłkę w kioskach RUCHu. Realizacja usługi jest też możliwa w punktach partnerskich - mamy ich w Polsce już ponad 4000!

Orlen Paczka w Łodzi - prosto i szybko

Każdy nadawca i każdy odbiorca z Łodzi może skorzystać z oferty Orlen Paczka. Znajdź punkt najbliżej Twojego mieszkania lub miejsca pracy, by szybko skorzystać z możliwości sieci. Odbiór zamówienia jest możliwy po podaniu kodu odbioru pracownikowi wybranego punktu. Kod odbioru zamówienia otrzymywany jest z kolei w wiadomości SMS. Mieszkając w Łodzi, masz dostęp do wielu punktów, co ułatwia realizację zamówień e-commerce - zarówno z perspektywy klienta, jak i firmy.

Porównaj oferty na WysylajTaniej.pl

Jeśli szukasz innych rozwiązań, sprawdź je wszystkie na WysylajTaniej.pl. Na portalu dajemy Ci możliwość porównania kosztów i wyboru najkorzystniejszej oferty. Być może interesuje Cię wyłącznie tani kurier przyjeżdżający bezpośrednio do domu? A może masz już swoje ulubione paczkomaty w Łodzi? Nawet jeśli wolisz korzystanie z punktów stacjonarnych, możesz wybrać nie tylko paczkę w RUCHu, ale też punkt DPD Pickup w Łodzi. Zapoznaj się z cenami wysyłki i zdecyduj się na te najkorzystniejsze.
Różne formy realizacji zamówień


Nadaj paczkę Orlen Paczka w mieście Łódź