Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę Orlen Paczka w miejscowości Poznań?

Wyszukaj miejscowość
Poznań - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej Orlen Paczka

Miasto Poznań ma 259 punktów nadania przesyłek Orlen Paczka 10 km od centrum:

Orlen Paczka w Krakowie

Orlen Paczka

Znana usługa Orlen Paczka w Poznaniu ma aż kilkadziesiąt punktów. W całej Polsce jest ich ponad 4000, a liczba ta będzie z pewnością rosnąć. Jeśli chcesz wysłać lub odebrać paczkę w Poznaniu, podejdź do kiosku RUCHu lub punktu partnerskiego. Zrealizuj to stawiając na szybkość działania i niskie koszty. Orlen Paczka zapewnia to już od wielu lat.

Orlen Paczka w Poznaniu - rozpocznij wysyłkę przez Internet

Jesteś nadawcą? Rozpocznij proces wysyłania przesyłki przez Internet na portalu WysylajTaniej.pl. Przygotuj paczkę i wypełnij krótki formularz. Wybierz Paczkę w RUCHu w Poznaniu jako metodę dostawczą, a potem zrób przelew online i wydrukuj wygenerowany list przewozowy. Zanieś go do wybranego punktu, zlokalizowanego najbliżej domu lub pracy.

Inne opcje wysyłki z WysylajTaniej.pl

Bardziej interesują Cię paczkomaty w Poznaniu? Chcesz, żeby tani kurier przyjechał po zamówienie bezpośrednio do Twojego mieszkania? A może rozwijająca się usługa DPD Pickup w Poznaniu to wariant, który wybierasz najczęściej? Niezależnie od tego w jakiej jesteś sytuacji, skorzystaj z serwisu WysylajTaniej.pl. W jednym miejscu zestawiamy dla Ciebie warunki dostawy każdej z firm kurierskich. Umożliwia to szybkie porównanie cen i wybór najkorzystniejszej oferty.
Różne formy realizacji zamówień


Nadaj paczkę Orlen Paczka w mieście Poznań