Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska InPost Paczkomat

Miasto Gdańsk ma 267 punktów nadania przesyłek InPost Paczkomat 10 km od centrum:

Paczkomaty

Inpost Paczkomat

Paczkomaty Inpost w Gdańsku zyskały popularność m.in. dzięki możliwości wysyłania i odbierania paczek przez 24/7! Niezależnie od pory dnia i nocy, zawsze masz dostęp do działających maszyn. Dodatkowym atutem jest to, że można je obsługiwać zdalnie. Odbiór paczki bez dotykania ekranu menu? Idealne rozwiązanie w czasie pandemii. Praktyczne i możliwe!

Paczkomaty w Gdańsku - nadaj paczkę i odbierz ją bez dotykania ekranu

Jako mieszkaniec Gdańska masz dostęp do wielu paczkomatów. Znajdź ten, który zlokalizowany został na trasie z domu do pracy lub w zupełnie innym, wygodnym dla Ciebie miejscu. Zwróć uwagę, że paczkę należy odebrać w ciągu 48 godzin - to właśnie dzięki tej regule, paczkomaty Inpost funkcjonują sprawnie i każdy może realizować swoje transakcje.

Porównaj oferty na WysylajTaniej.pl

Bardziej niż paczkomaty Inpost interesuje Cię usługa DPD Pickup w Gdańsku? A może wolisz, żeby odwiedził Cię tani kurier, który zabierze lub dostarczy przesyłkę? Dzięki zebranym w jednym miejscu cennikom, możesz też ocenić czy nie lepiej sprawdzi się funkcjonująca Paczka w RUCHu w Gdańsku. W serwisie WysylajTaniej.pl dajemy dostęp do różnych firm kurierskich. W jednym miejscu porównujesz cenniki i wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Zapraszamy do zapoznania się z działaniem portalu.
zestawienie firm kurierskich

Nadaj paczkę InPost Paczkomat w mieście Gdańsk