Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę InPost Paczkomat w miejscowości Gorzów wielkopolski?

Wyszukaj miejscowość
Gorzów wielkopolski - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej InPost Paczkomat

Miasto Gorzów wielkopolski ma 127 punktów nadania przesyłek InPost Paczkomat 10 km od centrum:

Paczkomaty

Inpost Paczkomat

W drodze do domu lub do pracy codziennie mijasz paczkomat Inpost w Gorzowie Wielkopolskim? To usługa, która zapewnia prosty i szybki proces nadawczy, a jeśli szukasz jeszcze bardziej optymalnych rozwiązań - rozpocznij ten proces u nas. Wprowadź dane dotyczące przesyłki (m.in. jej parametry), zrób przelew online, wydrukuj list przewozowy i zanieś przygotowaną paczkę do paczkomatu!

Paczkomaty Inpost w Gorzowie Wielkopolskim - do wyboru masz aż 65!

Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i okolic mogą wybrać 1 z 65 paczkomatów Inpost. Dzięki temu, że maszyny działają 24/7, nie ma żadnych ograniczeń w czasie planowania wysyłki. Możesz zanieść paczkę o dowolnej porze dnia i nocy, a prawdopodobnie już następnego dnia kurier Inpost odbierze ją stamtąd i wyśle do odbiorcy. Tani kurier i swoboda nadawania? To propozycja, którą ciężko odrzucić.

Inne usługi kurierskie - zestawienie na WysylajTaniej.pl

Wiemy jednak, że nie każdy lubi paczkomaty tak bardzo jak np. usługę Orlen Paczka w Gorzowie Wielkopolskim. Jeszcze inni cenią punkt DPD PickUp Gorzów Wielkopolski, który znajduje się np. w osiedlowym sklepie (jako punkt partnerski). Właśnie dlatego przygotowaliśmy zestawienie firm kurierskich w jednym miejscu. Oszczędzaj czas i nie szukaj różnych cenników, ale sprawdź je wszystkie na WysylajTaniej.pl. Jeśli w międzyczasie pojawią się pytania i potrzeba konsultacji - zgłoś się do nas! Jesteśmy pod e-mailem, infolinią telefoniczną i na bardzo funkcjonalnym chacie!
zestawienie firm kurierskich


Nadaj paczkę InPost Paczkomat w mieście Gorzów Wielkopolski