Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska InPost Paczkomat
Miasto Kielce ma 67 punktów nadania przesyłek InPost Paczkomat 5 km od centrum:
Paczkomaty

Inpost Paczkomat

Znajdź punkt Inpost w Kielcach i podejdź do paczkomatu. Popularne maszyny działają przez 24/7, co umożliwia Ci nadawanie i odbieranie paczki bez żadnych ograniczeń czasowych. Jeśli chcesz, żeby Twoje zlecenie zrealizował tani kurier , wybierz firmę Inpost lub inne propozycje prezentowane na WysylajTaniej.pl. W serwisie zebraliśmy warunki dostawy najpopularniejszych i najtańszych kurierów w Polsce.

Punkt Inpost w Kielcach - wybierz ten blisko domu lub pracy

Paczkomaty mają wielu zwolenników w całym kraju, a w Kielcach masz do nich dużo lepszy dostęp niż mieszkańcy małych miejscowości. Jeśli chcesz nadać przesyłkę, rozpocznij ten proces na WysylajTaniej.pl. Wystarczy, że wypełnisz formularz, wybierzesz kuriera Inpost, wykonasz przelew online i wydrukujesz list przewozowy. Wskaż paczkomat i umieść w nim paczkę o dowolnej porze dnia lub nocy. Inpost w Kielcach umożliwia też bezpośrednie spotkanie z kurierem i odbiór paczki z domu lub pracy.

Inne usługi kurierskie w Twoim mieście

Od wielu lat w Twoim mieście działa też Paczka w RUCHu w Kielcach i punkt DPD PickUp Kielce. Podczas nadawania przesyłki w serwisie WysylajTaniej.pl możesz również wybrać jedną z tych opcji. Zestawiamy koszty dostawy każdej z firm, dlatego oszczędzasz czas przeznaczony na analizę i samodzielne porównywania ofert.

zestawienie firm kurierskich