Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 9,46 zł z vat

Nadaj paczkę
Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska InPost Paczkomat

Miasto Zabrze ma 336 punktów nadania przesyłek InPost Paczkomat 10 km od centrum:

Paczkomaty w Warszawie

Inpost Paczkomaty Zabrze

Paczkomat Inpost w Zabrzu to propozycja dla każdego, kto ceni proste rozwiązania. Maszyny działające przez 24/7 umożliwiają korzystanie z nich o dowolnej porze - bez ograniczeń związanych z godzinami pracy kurierów. Możesz odebrać zamówienie wieczorem lub wysłać je w środku nocy! Paczkomaty Inpost zyskały kolejne grono fanów w czasie pandemii, ponieważ oferuję one możliwość obsługi zdalnej, bez konieczności dotykania ekranu.

Paczkomaty Inpost Zabrze - maksymalna funkcjonalność

Tani kurier odwiedzający nas w domu lub w pracy to oczywiście ogromny komfort. Jednak paczkomaty w Zabrzu zlokalizowane są w przemyślanych odstępach, dzięki którym znajdują się na codziennej trasie większości osób. Proces wysyłki możesz rozpocząć przez Internet na portalu WysylajTaniej.pl. U nas: przygotujesz paczkę, wypełnisz prosty formularz, wybierzesz najbliższy paczkomat w Zabrzu, zrobisz przelew online i wydrukujesz list przewozowy. Następnie wystarczy zanieść przesyłkę do wybranego punktu.

Paczkomaty lub inne firmy kurierskie w Zabrzu dostępne na WysylajTaniej.pl

Orlen Paczka w Zabrzu to kolejna sieć, dzięki której wyślesz i odbierzesz zamówienie w wygodny sposób. Porównywanie kosztów dostawy na własną rekę bywa czasochłonne, ale w serwisie WysylajTaniej.pl udostępniliśmy cenniki firm. Jeśli bardziej interesuje Cię np. usługa DPD Pickup w Zabrzu, możesz ją również znaleźć w naszym zestawieniu. Zamów kuriera do domu lub podejdź do wybranego punktu. Sprawdź, która opcja jest dla Ciebie najkorzystniejsza.

zestawienie firm kurierskich


Nadaj paczkę InPost Paczkomat w mieście Zabrze