Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę DPD PickUp w miejscowości Radom?

Wyszukaj miejscowość
Radom - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej DPD PickUp

Miasto Radom ma 169 punktów nadania przesyłek DPD PickUp 10 km od centrum:

DPD Pickup w Radomiu

DPD Pickup

DPD PickUp Radom to punkt w Twoim mieście, w którym tanio nadasz paczkę. Oddziały DPD w Radomiu zlokalizowano w atrakcyjnych dla klientów lokalizacjach w oddaleniu do 5 km od centrum miasta. Za pośrednictwem WysylajTaniej.pl złożysz zamówienie na skorzystanie z usługi DPD, a tani kurier po oddaniu paczki w jego ręce, dostarczy ją, gdziekolwiek zechcesz. Sprawdź, jak to działa!

Jak nadać paczkę w oddziale DPD w Radomiu?

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości, jaką daje usługa DPD PickUp, znajdź na mapie Radomia oddział, do którego będziesz miał blisko. Po zlokalizowaniu punktu DPD wypełnij formularz znajdujący się na stronie i opłać zamówienie. Po wygenerowaniu listu przewozowego przez system możesz spakować paczkę i udać się do wskazanego przez Ciebie oddziału DPD Radom. Po oddaniu przesyłki firma kurierska szybko dostarczy ją do odbiorcy, niezależnie od tego, jak daleko od Ciebie mieszka.

Wysłanie paczki z Radomia - wybór tanich firm kurierskich

Na podobnej zasadzie jak DPD PickUp działa usługa Orlen Paczka Radom. Po wybraniu najbliższego kiosku Ruchu możesz nadać w nim przesyłkę. Jeśli zależy Ci na tym, by móc wysłać paczkę poza godzinami, w których czynne są punkty odbioru paczek kurierskich to najlepiej za to zdecydować się na Paczkomaty InPost Radom. W każdym z nich nadasz paczkę nawet w nocy. Sprawdź, która z form jest najtańsza i najbardziej wygodna dla Ciebie!
dobry serwis dla nadawców
DPD Radom – wysyłaj paczki zawsze tanio i dogodnie!

Szukasz serwisu, w którym nadasz wygodnie przesyłkę bez wychodzenia z domu, z gwarancją najkorzystniejszej ceny? Chcesz uniknąć kolejek w punktach pocztowowo-kurierskich? Zaoszczędź swój czas, nerwy oraz pieniądze i skorzystaj z narzędzi na naszej stronie! Nadanie przesyłki zajmie Ci zaledwie kilka minut, wszystko zrobisz wygodnie przed komputerem bądź na smartfonie, a dodatkowo porównasz oferty DPD Radom oraz innych firm kurierskich i wybierzesz najatrakcyjniejszą! Co więcej z nikim nie jesteś związany długoterminową umową, możesz więc dogodnie wybrać najkorzystniejszą ofertę w danym momencie i mieć gwarancję stale najtańszej ceny!

DPD Radom – zapoznaj się z dostępną ofertą

DPD Radom to profesjonalne usługi kurierskie zarówno dla osób prywatnych, mniejszych bądź większych firm, jak również właścicieli sklepów internetowych, którzy wysyłają regularnie dużą ilość paczek. Chcąc nadać paczkę za pomocą DPD Radom masz dwie możliwości odbioru przesyłki: przez kuriera bądź dostarczenie jej do punktu Pickup Radom – placówek partnerskich, które znajdują się w różnych częściach miasta, jak i na jego obrzeżu oraz okolicy. Te same warianty dostępne są również podczas odbioru przesyłki przez odbiorcę – zdecyduj więc, która opcja będzie najkorzystniejsza i nadawaj wygodnie oraz tanio z DPD Radom!

DPD Radom – poszczególne etapy nadania przesyłki

Koperta, paczka, a może paleta – określ rodzaj przesyłki oraz jej kształt, a następnie wprowadź wagę przesyłki i podstawowe wymiary takie jak: długość, szerokość i wysokość. W kolejnym etapie wybierz jedną z usług DPD Radom, porównaj ją z innymi ofertami firm kurierskich, wprowadź dane teleadresowe swoje oraz odbiorcy, określ sposób płatności i wygeneruj list przewozowy. Wybierając ofertę DPD Radom możesz również skorzystać z licznych usług dodatkowych – elektroniczne awizo, dostarczenie w sobotę, ubezpieczenie przesyłki czy też nadanie paczki z delikatną zawartością. Interesującą Cię usługę dodatkową należy zaznaczyć podczas procesu nadawania przesyłki z DPD Radom.

DPD Radom – bądź zawsze spokojny o bezpieczeństwo swojej przesyłki

Chcesz wiedzieć gdzie w danym momencie znajduje się Twoja paczka oraz czy trafiła już w ręce odbiorcy? Znać przewidywany czas doręczenia? Nie ma najmniejszego problemu! Skorzystaj z funkcji monitorowania przesyłek DPD Radom i bądź zawsze spokojny o swoje przesyłki! Narzędzie pozwala na wygodne śledzenie online drogi paczki od momentu wysłania aż po odbiór. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z infolinią bądź przez formularz kontaktowy dostępny w zakładce „Kontakt”!Nadaj paczkę DPD PickUp w mieście Radom