Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę InPost Paczkomat w miejscowości Radom?

Wyszukaj miejscowość
Radom - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej InPost Paczkomat

Miasto Radom ma 138 punktów nadania przesyłek InPost Paczkomat 10 km od centrum:

Paczkomaty

Inpost Paczkomat

Chcesz szybko wysłać paczkę? InPost Paczkomaty Radom to usługa w ramach której przez całą dobę możesz wysyłać i odbierać paczki w najdogodniej zlokalizowanym dla Ciebie punkcie. Paczkomaty w Radomiu umieszczono już w kilkudziesięciu miejscach na mapie miasta i ciągle ich przybywa. Korzystając z WysylajTaniej.pl w łatwy sposób skorzystasz z usług jakie oferuje tani kurier - InPost.

Paczkomaty InPost w Radomiu - nadaj paczkę w każdej chwili

Zanim wybierzesz się do paczkomatu złóż i opłać zamówienie za usługę firmy kurierskiej InPost za pośrednictwem WysylajTaniej.pl. Przy okazji, na mapie Radomia zlokalizujesz najbliższy dla Ciebie paczkomat. Być może, któryś z nich znajduje się na Twojej ulicy albo po drodze do pracy? W każdym z nich nadasz lub odbierzesz paczkę niezależnie od pory dnia - czynny jest całą dobę. Po włożeniu przesyłki do wskazanej skrytki cały proces możesz śledzić w aplikacji InPost.

Jak wysłać paczkę w Radomiu?

Wolisz oddać paczkę do rąk kuriera? Zamów kuriera InPost Radom! W naszej wyszukiwarce znajdziesz też jednak możliwość skorzystania z usług Orlen Paczka Radom lub DPD PickUp Radom. Decydując się na każdą z nich, nadasz paczkę w wybranym przez Ciebie punkcie. Sprawdź, który kurier najszybciej i najtaniej dostarczy Twoją przesyłkę. Pomoże Ci to wybrać, na którą z usług się zdecydować, by wysłać paczkę do znajomego lub rodziny.
zestawienie firm kurierskich


Nadaj paczkę InPost Paczkomat w mieście Radom