Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 9,46 zł z vat

Nadaj paczkę
Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska DPD PickUp

Miasto Ruda śląska ma 117 punktów nadania przesyłek DPD PickUp 10 km od centrum:

DPD Pickup w Rudzie Śląskiej

DPD Pickup

Załóż darmowe konto na WysylajTaniej.pl, wpisz dane techniczne przesyłki i wybierz punkt DPD PickUp w Rudzie Śląskiej. Potem zapłać online, wydrukuj list przewozowy i zanieść paczkę do wybranego miejsca. Proste i wygodne? Właśnie tak wygląda proces nadawczy w naszym serwisie.

Tani kurier DPD PickUp w Rudzie Śląskiej

Punkty DPD PickUp w Rudzie Śląskiej i okolicy zlokalizowane są w różnych miejscach. Sprawdź gdzie dokładnie - być może jeden z nich mijasz codziennie w drodze do domu lub do pracy. Kurier DPD dostarczy Twoją paczkę bezpiecznie i sprawnie. Jeśli wolisz, żeby odebrał przesyłkę np. w Twoim mieszkaniu, zamów kuriera do domu!

Szeroka oferta usług kurierskich na WysylajTaniej.pl

Kiedy podczas procesu nadawczego zostaniesz poproszony o wybór usług, poza DPD PickUp, zaproponujemy Ci też inne opcje. Jedną z nich są działające 24 godziny na dobę paczkomaty w Rudzie Śląskiej. Tani kurier to też popularna usługa Orlen Paczka Ruda Śląska, która posiada sieć kiosków RUCHów i punktów partnerskich. W jednym miejscu masz wgląd we wszystkie ceny dostaw, co ułatwia podjęcie decyzji. Nie tracisz też czasu na samodzielne poszukiwania cenników i porównywanie ofert. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod pocztą e-mail, infolinią telefoniczną i na czacie online!
dobry serwis dla nadawców


Nadaj paczkę DPD PickUp w mieście Ruda Śląska