Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 9,46 zł z vat

Nadaj paczkę
Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska InPost Paczkomat

Miasto Ruda śląska ma 405 punktów nadania przesyłek InPost Paczkomat 10 km od centrum:

Paczkomaty

Inpost Paczkomat

Paczkomat w Rudzie Śląskiej może być zlokalizowany niedaleko Twojego mieszkania lub miejsca pracy! Sprawdź to na WysylajTaniej.pl. Wykorzystaj swobodę nadawania paczki i wyślij przesyłkę wtedy, kiedy chcesz. Paczkomaty Inpost działają przez 24 godziny na dobę, co oznacza, że możesz zanieść przesyłkę do maszyny nawet w nocy!

Paczkomat w Rudzie Śląskiej i nadawanie na WysylajTaniej.pl

24/7 są dostępne nie tylko paczkomaty, lecz także nasz serwis WysylajTaniej.pl. Zanim zaniesiesz paczkę do maszyny, skorzystaj z wygody procesu nadawczego online. U nas trzeba tylko:
  • założyć darmowe konto użytkownika,
  • podać wszystkie parametry przesyłki,
  • wybrać usługę Paczkomat Ruda Śląska,
  • zrobić przelew online,
  • wygenerować i wydrukować list przewozowy.
Po wykonaniu wszystkich tych kroków, Twoja paczka jest gotowa do przekazania jej kurierowi. Zanieś ją do wskazanego paczkomatu i poinformuj odbiorcę, że wkrótce może spodziewać się miłej paczki! Chcesz jeszcze bardziej oszczędzać czas? Zamów kuriera Inpost do domu!

Mamy też inne usługi w serwisie WysylajTaniej.pl

Paczkomaty Inpost to nie jedyna opcja. Za pośrednictwem naszego serwisu, skorzystasz też z usługi DPD PickUp Ruda Śląska lub Orlen Paczka w Rudzie Śląskiej. Porównasz oferty cenowe i zobaczysz, który tani kurier będzie miał dla Ciebie najlepszą propozycję. Wszelkie pytania i wątpliwości możesz kierować na naszego maila, infolinię telefoniczną lub do konsultanta na chacie. Zapraszamy do kontaktu. Paczkomat w Rudzie Śląskiej może być zlokalizowany niedaleko Twojego mieszkania lub miejsca pracy! Sprawdź to na WysylajTaniej.pl. Wykorzystaj swobodę nadawania paczki i wyślij przesyłkę wtedy, kiedy chcesz. Paczkomaty Inpost działają przez 24 godziny na dobę, co oznacza, że możesz zanieść przesyłkę do maszyny nawet w nocy!
zestawienie firm kurierskich


Nadaj paczkę InPost Paczkomat w mieście Ruda Śląska