Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę InPost Paczkomat w miejscowości Toruń?

Wyszukaj miejscowość
Toruń - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej InPost Paczkomat

Miasto Toruń ma 156 punktów nadania przesyłek InPost Paczkomat 10 km od centrum:

Paczkomaty

Inpost Paczkomat

Paczkomaty InPost w Toruniu znajdziesz w każdej części miasta. Mapa ich lokalizacji ułatwi Ci znalezienie najbliższego Twojego miejsca zamieszkania czy pracy. Nadać i odebrać przesyłkę w paczkomacie możesz w każdej chwili. Jeśli zaś chcesz, aby paczka została dostarczona pod podany adres, zamów kuriera InPost w Toruniu! Wysyłka z tą firmą jest łatwa, bezpieczna i wygodna!

Paczkomaty InPost na każdym kroku w Toruniu

Nie masz czasu, aby odbierać i nadawać paczki w godzinach pracy punktów? Kurier nigdy nie zastaje Cię w domu? Usługa Paczkomaty InPost Toruń jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Swoją przesyłkę wygodnie nadasz przez internet. Następnie wystarczy, że w dowolnej chwili zaniesiesz ją do najbliższego paczkomatu. I gotowe! Odbiór paczek jest równie łatwy. Po wpisaniu kodu odbioru na ekranie paczkomatu otworzy się skrytka z Twoją paczką. Z aplikacją InPost, obsługę paczkomatu w Toruniu możesz wykonać bezdotykowo. Ta firma świetnie spełnia oczekiwania zajętych klientów – paczkomaty są czynne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Wiele opcji wysyłki na WysylajTaniej.pl

A może paczkomaty są Ci nie po drodze i nie masz czasu, aby czekać w domu na kuriera? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Paczkę możesz wygodnie wysłać przez usługę Orlen Paczka Toruń. Jeśli zaś potrzebujesz, aby ktoś odebrał od Ciebie przesyłkę pod podanym adresem, zrobi to tani kurier z DPD PickUP Toruń. W naszym serwisie znajdziesz wszystkie najlepsze usługi kurierskie w jednym miejscu. Sprawdź!
zestawienie firm kurierskich


Nadaj paczkę InPost Paczkomat w mieście Toruń