Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę Orlen Paczka w miejscowości Toruń?

Wyszukaj miejscowość
Toruń - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej Orlen Paczka

Miasto Toruń ma 97 punktów nadania przesyłek Orlen Paczka 10 km od centrum:

Orlen Paczka w Toruniu

Orlen Paczka

Orlen Paczka Toruń to usługa dostępna na terenie całego miasta. Ten łatwy sposób nadawania i odbierania przesyłek ma wielu zwolenników. Kioski RUCHu oraz punkty partnerskie znajdziesz obecnie na każdym kroku – w pobliżu miejsca zamieszkania czy pracy. Ich rozmieszczenie możesz sprawdzić na wygodnej mapie. Znajdź najbliższy punkt i wysyłaj – szybko i komfortowo!

Wygodna wysyłka – Orlen Paczka

Przesyłkę w tej usłudze możesz nadać przez internet bez wychodzenia z domu. Następnie wystarczy, że zaniesiesz ją do najbliższego kiosku RUCHu lub punktu partnerskiego w Toruniu. O nic więcej nie musisz się martwić – firma kurierska zadba o szybkie i bezpieczne dostarczenie Twojej paczki. Odbiór przesyłek jest równie łatwy. W wybranym punkcie podasz krótki kod odbioru i paczka trafi w Twoje ręce. Wysyłka z Orlen Paczka Toruń to gwarancja dostarczenia wysyłki na czas!

Wiele możliwości w jednym miejscu na WysylajTaniej.pl

Nie jest Ci po drodze do kiosku RUCHu? Wygodniej będzie, jeśli paczkę pod podany adres dostarczy tani kurier np. z DPD PickUp Toruń? A może najbliżej masz paczkomaty InPost w Toruniu? W naszym serwisie znajdziesz wiele usług w jednym miejscu – wybierz tę, która najlepiej Ci odpowiada. WysylajTaniej.pl to serwis, dzięki któremu nadawanie i odbiór paczek nigdy nie był łatwiejszy. Sprawdź dostępne dla Ciebie możliwości!
Różne formy realizacji zamówień


Nadaj paczkę Orlen Paczka w mieście Toruń