Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę DPD PickUp w miejscowości Katowice?

Wyszukaj miejscowość
Katowice - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej DPD PickUp

Miasto Katowice ma 653 punktów nadania przesyłek DPD PickUp 10 km od centrum:

DPD Pickup w Katowicach

Punkty DPD PickUp w Katowicach

Każdy punkt DPD w Katowicach oferuje wygodne nadawanie i odbiór paczek. Znajdziesz je zlokalizowane w różnych częściach miasta – tak, aby każdy mógł znaleźć go blisko miejsca zamieszkania czy pracy. Usługa DPD PickUp Katowice cieszy się dużym zainteresowaniem – ta firma zdobyła zaufanie klientów świadcząc usługi na wysokim poziomie. Sprawdź sam!

DPD PickUp w Dąbrowie Górniczej - przygotuj przesyłkę

Paczkę możesz nadać wygodnie przez internet za pomocą kilku kliknięć. Później wystarczy, że dostarczysz ją do dowolnego punktu DPD i gotowe! Nadawanie nigdy nie było łatwiejsze. Do odbioru przesyłki w punkcie potrzebny jest jedynie kod weryfikacyjny. Wszystko załatwisz w kilka minut. Jeśli natomiast potrzebujesz by ktoś przyjechał po Twoją przesyłkę lub dostarczył ją pod wskazany adres, zrobi to tani kurier firmy DPD w Katowicach. Wszystkie usługi są nastawione na wygodę klienta. 

Różne formy wysyłki na WysylajTaniej.pl 

Do punktu DPD PickUp jest Ci nie po drodze? Może bliżej znajdują się paczkomaty InPost Katowice? Porównaj ceny tych firm na naszej stronie i wybierz najkorzystniejszą opcję. Również usługa Orlen Paczka Katowice znajduje się w naszym zestawieniu. Na WysylajTaniej.pl znajdziesz wszystkie firmy kurierskie w jednym miejscu. Nie musisz już tracić czasu na wyszukiwanie cen i warunków nadawania i odbioru przesyłek każdej z nich z osobna. Zrobiliśmy to za Ciebie!
Funkcjonalny portal WysylajTaniej.pl
DPD Katowice – usługi kurierskie na najwyższym poziomie!

Przesyłka na terenie Śląska, a może krajowa bądź międzynarodowa? Większa, mniejsza paczka, koperta, a może paleta? Wysyłasz cyklicznie, a może raz na jakiś czas chcesz wysłać paczkę? Z DPD Katowice nadasz swoją przesyłkę bez żadnych ograniczeń! Oferta nadawania i odbioru przesyłek skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm – zapoznaj się więc z możliwymi wariantami i wysyłaj tanio, wygodnie oraz ekspresowo z DPD Katowice!

DPD Katowice – komfortowy proces nadawania online

Przez internet, przy użyciu komputera, tabletu czy też smartfona – tak, nadawanie przesyłek online jest możliwe! Proces zajmuje zaledwie kilka minut, jest prosty i wygodny! W wyznaczone rubryki uzupełnić należy takie informacje jak: rodzaj przesyłki, wymiary gabarytowe, wagę, kształt, dane adresata i odbiorcy, a także wybrać interesującą ofertę DPD Katowice, określić sposób płatności i wygenerować list przewozowy. Korzystając z nadawania na naszej stronie otrzymujesz również porównanie oferty DPD Katowice z innymi ofertami popularnych firm kurierskich. Nie wiążesz się żadną umową, możesz więc bezproblemowo i dogodnie dopasować najkorzystniejszą w danej chwili. Przetestuj wszystkie możliwości i sprawdź jakie to łatwe oraz wygodne! Nadawaj z DPD Katowice i postaw na wygodę w połączeniu z przystępną ceną oraz ekspresowym doręczeniem!

DPD Katowice – odbiór przez kuriera lub nadanie w punkcie Pickup

Wolisz, aby nadaną paczkę odebrał od Ciebie kurier, a może lubisz być niezależny i chcesz samodzielnie dostarczyć ją do jednego z oddziałów Pickup DPD Katowice? Wybór należy do Ciebie! Placówki współpracujące Pickup DPD Katowice to liczne oddziały na terenie całego kraju, w których możesz zarówno nadać, jak i odebrać przesyłkę – masz na to aż 7 dni! Na naszej stronie dostępna jest mapka z zaznaczonymi punktami Pickup DPD Katowice w Twojej okolicy wraz z informacją o kodzie placówki czy godzinami otwarcia. Dopasuj więc dogodne miejsce i wysyłaj tak jak lubisz – bez żadnych ograniczeń, a także z dopasowaniem do własnych planów i harmonogramu dnia.

DPD Katowice – skorzystaj z usług dodatkowych!

Ubezpieczenie wartościowej przesyłki, wysyłka przedmiotów delikatnych, elektroniczne awizo, dostarczenie w sobotę, a może wygodne monitorowanie drogi przesyłki i otrzymywanie powiadomień o kolejnych etapach realizacji? Z DPD Katowice masz możliwość skorzystania z szeregu usług dodatkowych – zapoznaj się z nimi podczas procesu nadawania i spraw, aby proces był dla Ciebie jak najwygodniejszy, a satysfakcja z usług kurierskich była na maksymalnym poziomie! W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez infolinię, formularz bądź mailowo.Nadaj paczkę DPD PickUp w mieście Katowice