Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 9,46 zł z vat

Nadaj paczkę
Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska Orlen Paczka

Miasto Katowice ma 236 punktów nadania przesyłek Orlen Paczka 10 km od centrum:

Orlen Paczka w Katowicach

Orlen Paczka w Katowicach – wysyłaj tanio i szybko

Usługa Orlen Paczka Katowice to tanie i wygodne rozwiązanie. Paczki możesz nadać i odebrać w punktach zlokalizowanych na terenie całego miasta. Znajdziesz je w pobliżu swojego miejsca zamieszkania lub pracy. Ten praktyczny system sprawia, że odbiór czy nadanie przesyłki zajmie Ci tylko kilka minut. Sprawdź sam!

Kioski RUCH w Katowicach oraz partnerskie punkty odbioru rozmieszczone po całym mieście umożliwiają szybkie nadawanie i odbiór paczek. Nadać przesyłkę możesz przez internet za pomocą kilku kliknięć. Przy odbiorze wystarczy, że podasz kilkucyfrowy kod odbioru, który otrzymasz w wiadomości SMS. Nic prostszego! Nic więc dziwnego, że Orlen Paczka cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Katowic

Inne opcje wysyłki na WysylajTaniej.pl

Do kiosku RUCHu nie jest Ci po drodze? A może chcesz, aby tani kurier przyjechał odebrać przesyłkę pod wskazany adres? Z naszym serwisem masz duży wybór! DPD PickUp Katowice zapewnia usługi kurierskie, a także odbiór i nadawanie paczek w punktach. Jeśli zaś najbliżej znajdują się Paczkomaty InPost w Katowicach, umożliwiamy i taką opcję. Formalności szybko, tanio i wygodnie załatwisz na WysylajTaniej.pl! Sam zdecyduj, która wysyłka jest dla Ciebie najlepsza.
Różne formy realizacji zamówień


Nadaj paczkę Orlen Paczka w mieście Katowice