Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 13,52 zł z vat

Nadaj paczkę

Jak nadać paczkę InPost Paczkomat w miejscowości Katowice?

Wyszukaj miejscowość
Katowice - punkty nadania i odbioru Firmy Kurierskej InPost Paczkomat

Miasto Katowice ma 500 punktów nadania przesyłek InPost Paczkomat 10 km od centrum:

Paczkomaty

Usługa InPost – paczkomaty w Katowicach

Punkt InPost w Katowicach znajdziesz na każdym kroku. Gęste rozmieszczenie paczkomatów po całym mieście sprawia, że korzystanie z tej usługi jest bardzo wygodne. Przesyłkę możesz nadać przez internet za pomocą naszego serwisu. Później wystarczy, że znajdziesz najbliższy paczkomat w Katowicach i o dowolnej godzinie umieścisz w nim paczkę. Łatwo, szybko i wygodnie!

Usługa InPost – paczkomaty w Katowicach

Rozmieszczenie paczkomatów InPost w Katowicach możesz sprawdzić na przejrzystej mapie. Kiedy znajdziesz ten, który jest najbliżej Twojego miejsca zamieszkania czy pracy, przesyłkę możesz nadać lub odebrać kiedy chcesz. Paczkomaty są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Wystarczy, że wpiszesz kilkucyfrowy kod, a odpowiednia skrzynka otworzy się sama. Paczkę możesz także nadać lub odebrać bezdotykowo z pomocą aplikacji na telefon. Zobacz już teraz, gdzie w Katowicach znajduje się najbliższy paczkomat!

Wiele możliwości na WysylajTaniej.pl 

Usługi InPost to nie tylko paczkomaty, ale także tani kurier, który może dostarczyć lub odebrać każdą przesyłkę w Katowicach. Wygodna i tania jest również opcja Orlen Paczka Katowice. Przesyłki przyjmowane i wydawane są w kioskach RUCHu oraz punktach partnerskich zlokalizowanych na terenie całego miasta. Możesz też skorzystać z usług DPD PickUp Katowice oferujące transport kurierski oraz odbiór i nadawanie paczek w punktach. Sprawdź nasze zestawienie firm kurierskich i wybierz najlepszą dla siebie opcję!
zestawienie firm kurierskich


Nadaj paczkę InPost Paczkomat w mieście Katowice