Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 9,46 zł z vat

Nadaj paczkę
Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska DPD PickUp

Miasto Sosnowiec ma 182 punktów nadania przesyłek DPD PickUp 10 km od centrum:

DPD Pickup w Sosnowcu

DPD Pickup

Chcesz szybko wysłać paczkę, nie czekając na kuriera? Jesteśmy pewni, że w swojej okolicy znajdziesz punkt DPD Sosnowiec. Wszystkie z nich zlokalizowano do 5 km od centrum Sosnowca. Odwiedzając jeden z oddziałów DPD możesz oddać przesyłkę, którą chcesz wysłać do znajomego lub rodziny, a tani kurier ją za Ciebie dostarczy. Sprawdź cenę usługi na WysylajTaniej.pl i zamów kuriera DPD, kiedy tylko potrzebujesz!

DPD PickUp Sosnowiec - wygodna forma wysłania paczki

Korzystając z usług firmy kurierskiej - DPD, możesz zamówić kuriera do domu. Jeśli jednak większość czasu spędzasz poza nim, to wygodniejsze będzie dla Ciebie skorzystanie z możliwości, jaką daje DPD PickUp. Po znalezieniu najbliższego punktu DPD w Sosnowcu złóż zamówienie za pośrednictwem naszej wyszukiwarki. Po jego opłaceniu zostanie wygenerowany list przewozowy, który jest niezbędny podczas oddania paczki w oddziale DPD. Gdy już ją nadasz, kurier DPD postara się jak najszybciej dostarczyć przesyłkę do adresata.

Inne usługi kurierskie dostępne w Sosnowcu

Nie znalazłeś punktu DPD w okolicy? A może chcesz porównać ceny innych usług? Mieszkając w Sosnowcu, możesz też nadać paczkę w jednym z kiosków Ruchu. Paczkomaty InPost Sosnowiec działa podobnie jak DPD PickUp. Z kolei Paczkomaty InPost Sosnowiec umożliwiają wysłanie paczki o każdej porze dnia. Sprawdź, która z form jest dla Ciebie najwygodniejsza i wyślij paczkę, gdziekolwiek chcesz!
dobry serwis dla nadawców


Nadaj paczkę DPD PickUp w mieście Sosnowiec