Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 9,46 zł z vat

Nadaj paczkę
Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska Orlen Paczka

Miasto Sosnowiec ma 193 punktów nadania przesyłek Orlen Paczka 10 km od centrum:

Orlen Paczka w Sosnowcu

Orlen Paczka

Nie wiesz jak nadać paczkę? Orlen Paczka Sosnowiec umożliwia szybkie i tanie nadanie przesyłki w najbliższym kiosku. Wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki WysylajTaniej.pl, a tani kurier odbierze paczkę z kiosku Ruchu w Sosnowcu i dostarczy do wskazanej osoby. Sprawdź, jakie to proste i nadaj paczkę, nie czekając na przyjazd kuriera do Twojego domu!

Orlen Paczka - jak skorzystać z usługi w Sosnowcu?

Jeśli codziennie mijasz jeden z kiosków Ruchu w drodze do swojej pracy to chcąc wysłać paczkę skorzystaj z możliwości, jaką daje usługa Orlen Paczka. Na naszej stronie złożysz zamówienie i wskażesz punkt, w którym chcesz nadać przesyłkę. Po wygenerowaniu listu przewozowego przechodząc obok kiosku Ruchu, możesz oddać ją do wysyłki. Ponad 20 punktów Ruchu zlokalizowano do 5 km od centrum Sosnowca. Z łatwością znajdziesz ten, do którego jest Ci najbliżej. Odwiedzając kiosk Ruchu, możesz też odebrać paczkę zaadresowaną na Ciebie.

Tania wysyłka paczki w Sosnowcu

Mieszkając w Sosnowcu oraz innych dużych lub mniejszych miastach możesz wysłać paczkę w ramach usługi Orlen Paczka, ale nie tylko. W Twoim mieście znajdują się też punkty innych tanich firm kurierskich. DPD PickUp Sosnowiec umożliwia nadanie lub odebranie paczki w jednym z oddziałów DPD. Za to Paczkomaty InPost Sosnowiec to opcja, dzięki której swoją paczkę możesz zostawić w paczkomacie nawet o północy. Porównaj cennik oferowanych usług i zdecyduj się, która z form wysłania paczki jest dla Ciebie najwygodniejsza!
Różne formy realizacji zamówień


Nadaj paczkę Orlen Paczka w mieście Sosnowiec