Wycena

Wybierz rodzaj przesyłki

Paczka
Koperta

Sprawdź cenę przesyłki


Cena od 9,46 zł z vat

Nadaj paczkę
Wyszukaj miejscowość
Firma Kurierska InPost Paczkomat

Miasto Sosnowiec ma 476 punktów nadania przesyłek InPost Paczkomat 10 km od centrum:

Paczkomaty

Inpost Paczkomat

Codziennie mijasz punkt InPost Sosnowiec? Na WysylajTaniej.pl możesz sprawdzić cennik usług tej firmy kurierskiej, w ramach których tanio i szybko nadasz przesyłkę. Zrobisz to o każdej porze dnia niezależnie od dnia tygodnia. Wystarczy, że na mapie Sosnowca znajdziesz jeden z paczkomatów InPost. Tani kurier InPost dostarczy nadaną przez Ciebie paczkę prosto w ręce adresata lub do paczkomatu znajdującego się w jego okolicy. Sprawdź, jakie to wygodne!

Paczkomaty InPost w Sosnowcu - jak z nich korzystać?

Wiesz, gdzie znajduje się najbliższy paczkomat? Jeśli nie, to na WysylajTaniej.pl znajdziesz mapę Sosnowca, na której jest dostępnych aż kilkadziesiąt punktów InPost, w których nadasz, ale też odbierzesz paczkę. Zanim to zrobisz, za pośrednictwem naszej strony złóż zamówienie na usługę kurierską, którą jesteś zainteresowany. Po wpisaniu niezbędnych danych system wygeneruje list przewozowy, z którym możesz udać się do paczkomatu InPost i włożyć paczkę do wskazanej skrytki.

Możliwości nadania paczki w Sosnowcu

Wysłanie przesyłki za pośrednictwem paczkomatu InPost to tylko jedna z opcji. Poza tym InPost realizuje też dostawy do domu. Jeśli nie chcesz czekać na kuriera, ale bliżej Twojego miejsca zamieszkania znajduje się kiosk Ruchu to skorzystaj z usługi - Orlen Paczka Sosnowiec. Równie wygodnie nadasz paczkę jednym z oddziałów lt;a href="https://www.wysylajtaniej.pl/miasto/sosnowiec/dpd-pickup" alt="DPD PickUp Sosnowiec">DPD PickUp Sosnowiec. Sprawdź, do którego z punktów najbardziej Ci po drodze i porównaj ceny usług kurierskich. Z nami tanio wyślesz paczkę w każde miejsce!
zestawienie firm kurierskich


Nadaj paczkę InPost Paczkomat w mieście Sosnowiec