Co to jest broker kurierski?


Broker (inaczej pośrednik kurierski) to firma prowadząca serwis internetowy i pośrednicząca w zamawianiu usług kurierskich.

www.WysylajTaniej.pl Broker tanich przesyłek kurierskich

Zadaniem serwisu internetowego „wysylajtaniej.pl” jest pośrednictwo w zamówieniu usługi kurierskiej u Kuriera w generowaniu etykiety na przesyłkę oraz w przygotowaniu listu przewozowego uprawniającego do nadania przesyłki u kuriera.
Dzięki brokerowi każdy, nawet wysyłający jedną paczkę klient, w momencie składania swojego zlecenia korzysta z warunków, jakie broker kurierski wynegocjował z firmą kurierską.

Broker kurierski negocjował warunki z pozycji kontrahenta zapewniającego firmie kurierskiej bardzo duże ilości zleceń i w ten sposób firmy kurierskie są w stanie udzielić bardzo wysokich rabatów, sięgających nawet 70-80% ceny dla przesyłek krajowych oraz nawet do 80-90% dla przesyłek międzynarodowych.Zamawiając kuriera przez internet w wysylajtaniej.pl tak naprawdę zamawiamy usługę w jednej z renomowanych firm kurierskich, jak choćby Paczkomat, DPD, Paczka w Ruchu, Inpost Kurier itp.

Wykonania usługi nie różni się niczym od sytuacji, w której zamiast przez serwis kurierski , Różnica jest natomiast widoczna w cenie usługi, co często stanowi nawet 50% oszczędności na kosztach wysyłki. 

Aby skorzystać z usługi kurierskiej wysylajtaniej.pl należy przejść formularz „nadaj paczkę” i założyć konto do wysyłania paczki na tym serwisie.
Po zapłaceniu za przesyłkę wysylajtaniej.pl generuje list przewozowy , który uprawnia do nadania paczki u wybranego kuriera bezpośrednio w firmie kurierskiej.

System wykonuje wszelkie operacje automatycznie i bez udziału ludzi.

Broker jest połączony z firmami kurierskimi dzięki temu przyjmuje zamówienia na kuriera 7 dni w tygodniu przez 365 w roku.

Z usługi może skorzystać każdy podmiot oraz osoba fizyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.