Przesyłki bez adresu odbiorcy.

Od teraz nie musisz znać adresu odbiorcy do którego chcesz wysłać przesyłkę.
Wprowadziliśmy nową funkcjonalność, która w znaczący sposób ułatwi i usprawni wysyłanie paczek. 
Od teraz to odbiorca będzie miał możliwość podania swoich danych do wysyłki paczki firmie kurierskiej. Aby skorzystać z usługi wystarczy posiadać jedynie email lub telefon adresata- nie musisz znać adresu.
Wejdź na naszą stronę www.wysylajtaniej.pl wpisz parametry przesyłki, swoje dane i jedynie email lub telefon odbiorcy paczki. System automatycznie przyjmie zlecenie a do odbiorcy wyśle link, w który umożliwi odbiorcy podanie w jaki sposób chce aby przesyłka była doręczona oraz umożliwi mu wpisane swojego adresu.
Po wypełnieniu tych danych przez odbiorcę system automatycznie umieści przesyłkę w koszyku nadawcy lub po wybraniu opcji „za przesyłkę płaci odbiorca” wyśle do odbiorcy link do zapłaty i uruchomi przesyłkę. 
Do tej pory nadawca musiał kontaktować się z odbiorcą i ustalać adres dostawy, teraz zrobi to za niego firma WysylajTaniej.pl automatycznie. 
Dostępny jest film jak nadaje się przy użyciu szablonów bez adresu odbiorcy. Przesyłki bez adresu odbiorcy.

8 postów “Przesyłki bez adresu odbiorcy.

  1. Nadawca nie zobaczy danych odbiorcy, a czy odbiorca zobaczy wpisane dane nadawcy u was ?

    Czy odbiorca zobaczy lokalizację nadania paczki ?

    Gdzie dostarcza się paczkę, po wypełnieniu tu wszystkiego ?

    Jest opcja aby odbiorca zapłacił za przesyłkę, a czy jest możliwość pobrania pieniędzy od odbiorcy i przelania na konto ?

  2. A jak ODEBRAĆ paczkę anonimowo? To ma być prezent dla mojej dziewczyny, więc do domu odpada. Nie chcę też podawać swoich prawdziwych danych więc najlepiej byłoby na paczkomat. ALE wtedy przecież nadawca i tak będzie wiedział kto kupił, bo czy to przelewem, czy za pobraniem to płaci się kartą – która przecież posiada prawdziwe dane osobowe. Czy odbiór w punkcie za pobraniem jest całkowicie anonimowy?

    1. Każda firma kurierska musi wiedzieć komu dostarczyć paczkę. Podobnie jest w przypadku paczkomatu, gdyż trzeba podać numer telefonu oraz email. Co nie przeszkadza, by odebrać paczkę w paczkomacie i dziewczyna nie będzie przecież wiedziała o paczce w paczkomacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *